Klinik Spor Hekimliği Bülent Ülkar

  Fiyat:
  984,00 TL
  İndirimli Fiyat (%16,8) :
  819,00 TL
  Kazancınız 165,00 TL
  Havale / EFT:
  802,62 TL
  Kargo Bedava

  Avustralya’da spor, dünyadaki birçok yerden daha geniş, derin ve silinemez bir şekilde ulusal bilince yerleşmiştir. Önemli sporculardan birisinin travmatik ya da aşırı kulanım nedeniyle bir spor yaralanması geçirmesi, aşırı yorgunluk veya beklentileri karşılayamama durumu ulusal öneme sahiptir. Bu durum, günümüzde spor aktivitelerine daha fazla bireysel katılım olmasıyla birlikte daha da önem kazanmıştır. Benzer problemler rekreasyonel sporcular, fit olmak isteyen orta yaşlı kişiler veya ileriki yaşlarında daha yüksek bir aktivite düzeyini sürdürmek isteyen daha yaşlı kişilerde de görülmektedir. 

  Klinik Spor Hekimliği’nde yazarlar, spor ve egzersiz tıbbını elit sporcuların tekelinden alıp, adil ve doğru bir şekilde ait olduğu yere koymaktadırlar toplumda aktif olmayı isteyen herkesin hizmetinde olan bir uzmanlık dalı.

  Bu kitap mantıklı ve kolay kullanılabilir bir şekilde dizayn edilmiştir. Bölümler tanısal kategorilerden çok, semptomun anatomik bölgesine göre düzenlenmiştir. Bunun sonucunda aktif bireylerle ilgilenen spor hekimliği uzmanları, pratisyen / aile hekimliği uzmanları, fizyoterapistler, masörler veya antrenörler için çok kullanışlı bir eser ortaya çıkmıştır. 

  Spor hekimliğinin pratik yönleri kapsam içindedir, spor takımıyla ilgilenme ve bir takımla birlikte yolculuk eden klinisyenin duyduğu kaygılar, tüm bunlar göz önüne alındığında, bu tam zamanında yayınlanmış ve aktif bireylerle ilgilenen klinisyenler  için büyük önem taşıyan, son derece kullanışlı bir kitaptır. 

  Brukner & Khan's Klinik Spor Hekimliği
  Kitap Detay Bilgileri
  Basım Yılı    2018
  Baskı sayısı    5.baskı
  Çevirmen    Prof.Dr.Bülent Ülkar
  Kitab dili    Türkçe
  Sayfa Sayısı    1104
  Yazar(lar)    Brukner & Khan's
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786059215718
  MarkaAnkara Nobel Tıp
  Stok DurumuVar
  9786059215718

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.