• Tüm Kategoriler
  • Kozmetik Dermatolojide Prosedürler: Botulinum Toksin Ercan ARCA,Hakan ERBİL

   Fiyat:
   360,00 TL
   Havale / EFT:
   352,80 TL
   Hastalarınızın beklediği üstün sonuçları veren güncel, kanıta dayalı kozmetik tekniklerinde ustalaşın!
   Kozmetik Dermatoloji Prosedürler Serisi’ndeki pratik ve dinamik işlemlerin bir parçası olan Botulinum Toksin, dördüncü baskı ile, günümüzün en iyi enjeksiyon teknikleri ile tüm deneyim seviyelerindeki doktorları bilgilendirir. Bu iyi organize edilmiş kitap, masseter hipertrofisi ve daha koyu cilt tipleri, botulinum toksinlerinin terapötik kullanımları ve dermatolojideki geleceği gibi popüler işlemler hakkında güncel, yetkili bir rehberlik sağlar. Doktorlar Jean Carruthers ve Alastair Carruthers’ın çok iyi bilinen yazar ekibi, uygun teknikler, dikkat edilecek konular ve ticaretin püf noktaları hakkında kanıta dayalı olarak, işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında ve adım adım uygulama tavsiyeleri sunarlar, böylece en son işlemleri uygulamanıza dahil ederek başarılı bir şekilde yapabilmenizi sağlarlar.

   • Kitap boyunca içerdiği yeni bölümler ile enjekte edilebilir deksibotulinumtoksinA (RT002), topikal botulinum toksini tip A ve benzil alkol hakkında yeni bilgiler içerir.

   • Yüz ve boyun gençleştirme ve hiperhidroz için enjeksiyon uygulaması ile ilgili eksiksiz, net açıklamalar ve düzenlemeler içerir ve enjeksiyon tekniklerini gösteren yüksek kaliteli videolar içerir.

   • Her bölümde farklı botulinum toksin preparatları arasındaki doz farklılıklarını ve belirli karakteristikleri ele alır.

   • Uygulamada göründükleri gibi önemli temel noktalar, inciler ve olgu çalışmaları içeren iyi organize edilmiş bir biçime sahiptir.

   • Tekniklerin tam olarak nasıl gerçekleştirileceğini tasvir eden yeni görüntüler ve işlem videoları içerir.

   Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi
   ISBN: 9786059615471
   Sayfa Sayısı: 224
   Editör(ler): Alastair Carruthers, Jean Carruthers
   Editör Yardımcısı: Dr. Murad Alam
   Çeviri Editörü: Doç. Dr. Hakan Erbil, Prof. Dr. Ercan Arca
   Dil: Türkçe
   Basım Yılı: 2020
   Baskı Sayısı: 1. Baskı
   Ebat: 19,5x27,5 cm
   Kapak / Cilt: Sert Kapak
   Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt


    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059615471
   MarkaDünya Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059615471

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.