• Tüm Kategoriler
  • Küçük Hayvan Cerrahisi - Kansız Cerrahi (Cerrahi Atlas, Adım Adım Rehber) Kitap + DVD

   Fiyat:
   649,00 TL
   Havale / EFT:
   636,02 TL
   Bu kitap, kansız cerrahi uygulamasına adım adım, bir rehber gibi odaklanarak bizleri yine büyülüyor. Yazar ve meslektaşları, okuyucularına cerrahi işlemlerde uygun hemostaz sağlamanın önemini göstermek için engin deneyimlerini kullanmaktadır.

   Hemostazın temel prensipleri, bunların farklı klinik olgularda pratik uygulamaları veya mevcut  teknikleri kitapta açıklanmış, bu konuya ilişkin bilgi klinisyenin hemostazı sağlamasına yardımcı olacak çok sayıda görüntü ile tamamlanmıştır (adım adım düğüm yapılması, cerrahi prosedürlerin görüntülerle gösterilmesi, vb.) Bu çalışmaya aynı zamanda yüksek kaliteli ve çok didaktik videolar eklenerek okuyucunun değerli bilgiler kazanabileceği düşünülmüştür. Bu, iyi bir anatomi metni gibi, Veteriner Cerrahi sanatına başlayan herkesin yanı sıra bu alanda en deneyimli profesyoneller için de olması gereken bir kitaptır.
   Hedef Okuyucu Kitlesi;
   Bu kitap, yazarın titiz ve dikkatli çalışmasının sonucudur ve " hem klinik yapan veteriner uzmanlar, hem de veteriner öğrencileri ” için eşi bulunmaz derecede önemli bir kaynaktır.

   Kategori    :    VETERİNER HEKİMLİĞİ
   Yazar    :    José Rodriguez
   Çeviri Editörü    :    Prof. Dr. Ömer Beşaltı
   Sayfa Sayısı    :    296
   Baskı Tarihi    :    2019
   Ebat    :    21,5 x 30 cm
   Kağıt    :    Kuşe - Renkli
   ISBN    :    9789752777590

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752777590
   MarkaGüneş Tıp
   Stok DurumuVar
   9789752777590

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.