Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi ( 5 CİLT )

  Fiyat:
  5.999,00 TL
  Havale / EFT:
  5.939,01 TL
  Kargo Bedava
  Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi ( 5 CİLT )
  Prof.Dr.Metin Önerci
  KULAK BURUN BOĞAZ BAŞ BOYUN CERRAHİSİ / BAŞ BOYUN CERRAHİSİ

  Beş ciltten oluşan Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi kitabı büyük beğeni kazanarak, çok olumlu geribildirimler alarak kısa bir süre içinde tükendi. En çok aranan kitaplardan birisi oldu.Yalnızca Türkiye’de değil Türkçe okuyabilen ülkelerde de aranan kitaplardan oldu. Kitaplarda okunması ve anlaşılması zor, gereksiz teorik bilgi yerine; kolay anlaşılır, akılda kolay kalacak bol resimli ve çizimli temel, gerekli, pratik ve güncel bilgileri vermeye özen gösterildi

  İkinci baskıda, değerli okuyucu meslektaşlarımızdan gelen öneriler doğrultusunda kitap kapsamı genişlemiş ve bölüm sayısı 57’ye yazar sayısı ise 59’a ulaştı.
  İlk baskıda olduğu gibi; Baş boyun bölgesi akut, kronik hastalıkları ve kanserlerinin tanı ve tedavisi, kitabın temel içeriğini oluşturmaktadır.
  Cerrahi ve klinik anatomi vurgulanarak: hastalıklar ve tedavileri her yönüyle tartışılmıştır.
  Yazarlarımız; bölümlerini güçlü teorik yapılar üstüne kurmuş, kendi deneyim, yorum ve resimleri ile klinik anlamda çok zenginleştirmişlerdir. Baş boyun kanserlerinde multidisipliner yaklaşımın bir yansıması olarak Radyasyon Onkolojisi, Medikal Onkoloji, Prevantif Onkoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Patoloji ve Radyoloji hocalarımız tarafından yazılmış çok kapsamlı ve değerli bölümlerimiz Kulak Burun Boğaz doktorlarına en yararlı olacak şekilde hazırlanmıştır.
  Baş Boyun Cerrahisinin her alanında hem güvenilir bir bilgi kaynağı hem de klinik karar vermede pratik anlamda kullanılabilecek bir kaynak kitap oluşturulmuştur. "Baş Boyun Cerrahisi” bölümü asistan doktorlar ve genç uzmanlar kadar deneyimli hekimler için de önemli bir başvuru ve kaynak kitabıdır.

  KULAK BURUN BOĞAZ BAŞ BOYUN CERRAHİSİ / OTOLOJİ

  KULAK BURUN BOĞAZ BAŞ BOYUN CERRAHİSİ / NÖROOTOLOJİ

  Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Hastalıkları kitaplarının Otoloji ve Nörootoloji ciltlerinin ikinci baskısı altmış üç yazarın katkısı ile doksan dokuz bölüm olarak yayınlanmıştır.
  Bu kitapların ortaya çıkış amacı, sınavlara hazırlanan meslektaşlarımızın bilgilerini gözden geçirmelerine yardımcı olacak şekilde kısa ve öz, ancak kapsamlı birer kaynak oluşturmaktır.
  Konularında deneyimli hocalarımız tarafından bol görsel içeriklerle hazırlanan bölümlerdeki bilgilerin okuyucuya doğru ve net şekilde aktarılması hedefiyle sunulan ilk baskıya uzman hekimlerin, tıp ve odyoloji öğrencilerinin de yoğun ilgi göstermesi sonrasında kitaplara beş yeni bölüm eklenip, gerekli düzeltmeler yapılarak sizlere sunulmuştur.
  KULAK BURUN BOĞAZ BAŞ BOYUN CERRAHİSİ /BURUN VE YÜZ HASTALIKLARI
  KULAK BURUN BOĞAZ BAŞ BOYUN CERRAHİSİ / BURUN VE YÜZ HASTALIKLARI CERRAHİSİ

  Konularında çok yetkin birçok öğretim üyesi bir araya gelip hazırladığı tamamen güncellenmiş bir kitap.
  İlk baskı çok kısa bir sürede tükemiş yeni bilgiler ışığında hazırlanmıştır.
  Hem poliklinikte hem ameliyathanede hekimlerin yanı başlarında tutacakları bir kaynak kitap olarak hazırlandı
  2021 BAskı / 2352 Sayfa 
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786058798489
  MarkaYazarın Kendisi
  Stok DurumuVar
  9786058798489

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.