Lippincott İnsan Sistemleri Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları

  Fiyat:
  600,00 TL
  İndirimli Fiyat (%20,2) :
  479,00 TL
  Kazancınız 121,00 TL
  Havale / EFT:
  469,42 TL
  “Lippincott’s Illustrated Reviews: Integrated Systems” ünlü “LIR” serisi çerçevesinde temel bilimlerin ana konuları arasında yer alan başlıkları bütünsel olarak ele alarak insan vücudunun sistemlerini anlamayı kolaylaştırmak üzere hazırlandı. Ayrıca, her sistemin klinik hastalıkları da, geniş ölçüde fizyopatoloji temeline dayalı olarak kapsam içine alındı. LIR serilerinin özelliği konunun çabuk kavranmasını sağlamak için ideal olan açık, etkin metinler ve yüzlerce göz alıcı resim sunması ve kurs ve kurul sınavları açısından kritik bilgileri bir araya getirmesidir. Basit şekiller yerine dinamik görüntüler, okurların karmaşık süreçleri adım adım kavramasını sağlamaktadır. Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları dershanenin etkileşimli ve canlı ortamını kitap formatına taşımaktadır. 

  Özellikler: 
  •    Karmaşık süreçleri görsel olarak açıklayan 500’den fazla tam renkli görsel.
  •    Biyokimya, anatomi, patoloji ve diğer konuların kolay ve kalıcı biçimde öğrenilmesini sağlayan kavraması kolay bölümler haline dönüştürülmüş özetleyici format.
  •    Klinik konuların sistem işlevlerinin bozulması durumunda ortaya çıkan durumları kapsayacak şekilde ortaya konması.
  •    Konuya hakim olmayı sağlayan açık hedefler ortaya koyan ve önemli kavramları birbiriyle bağlantılı bir çerçevede güçlendiren Bakış ve Bölüm Özetleri.
  •    Temel kavramların anlaşılma düzeyini sınayan ve çoklu organ sistemleri arasında bağlantı kurabilme becerisini geliştiren, yanıtları açıklamalarla pekiştirilmiş 100’den fazla soru.
  Yayım Tarihi10/2017
  Çeviri EditörüProf. Dr. Seyhun Solakoğlu ,
  YazarLeeper-Woodford, Adkinson
  YayıneviNobel Tıp Kitabevleri
  ISBN9786053353423
  Cilt / Sayfa Sayısı1 Cilt / 464 Sayfa
  Baskı Sayısı1
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786053353423
  MarkaNobel Tıp
  Stok DurumuVar
  9786053353423

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.