• Tüm Kategoriler
  • Liyakat 2022 Bekçilik Sınavları Özel Hazırlık Konu Anlatımı

   Fiyat:
   79,90 TL
   Havale / EFT:
   78,30 TL
   Bu eserde yukarıda yer alan bilgiler ışığında alanında uzman ekibimiz tarafından önceki yıllarda sorulan sorular tüm yönleriyle analiz edilmiş, konuların ağırlıkları ile soru yöntemleri ele alınmıştır.

   -  Türkçe Matematik

   -  Hayat Bilgisi Sosyal Bilgiler

   -  Fen Bilgisi

   -  En Güncel Genel Kültür Bilgileri

   -  Bekçilik Mesleğine Özel Notlar

   Yukarıda yer alan bölümlerden oluşan eserde karşınıza çıkabilecek her konu-soru çeşidine yer verilmeye özen gösterilmiş ve yazılı ve sözlü sınavda başarıya ulaşmanızı sağlayacak tüm bilgilere değinilmiştir. Kitap genelinde sade ve akıcı bir üslup kullanılmış ve soru cevaplarla konuya hâkimiyetinizin pekiştirilmesi sağlanmıştır.


   Ayrıca "Bekçilik mesleğine İlişkin Özel Notlar" bölümü ile hem hazırlandığınız mesleği tanımanız sağlanmış hem de sözlü (mülakat) sınava hazırlanmada önemli bir kaynak haline getirilmiştir. Hazırlanan bu bölümlerin sizi başarıya ulaştıracağına olan inancımız tamdır.

   Yıllarca Devletimize ve Milletimize hizmet edecek olan siz değerli bekçi adaylarına şimdiden mesleklerinde başarılar diliyor, bu süreçte başarılarınıza katkı sunma imkânı bulduğumuz için de kendimizi şanslı addediyoruz.

   Yazar / Editör    :Komisyon
   Sayfa Sayısı    :530
   Ebat (cm)    :19x27

    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056898150
   MarkaLiyakat Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786056898150

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.