Mecburi Hizmet El Kitabı Mezuniyet Sonrası Hekimlikte İlk Adım (İlyas Yolbaş)

  Fiyat:
  649,00 TL
  Havale / EFT:
  636,02 TL
  Öncelikle hekimliği en zor su?reci mezuniyet sonrası ilk dönemdir. Bu nedenle böyle detaylı bir kaynak hazırlayarak yeni hekimlere yardımcı olmayı amaçladık. Piyasada hekimlere yönelik birçok reçete ve tanı tedavi kitabı bulunmaktadır. Bu kitapların çoğunda sadece yetişkinlere yönelik tedaviler var olup çocuklara yönelik tedavi eksik kalmaktadır. Çoğu kitapta tedavi seçenekleri verilirken her hastalık için
  birden çok seçenek verilip kafa karışıklığına neden olmaktadırlar. Ayrıca bu kitaplarda ilaç dozları, ilaçların ticari isimleri ve laboratuvar referans değerleri eksik kalmakta dolayısıyla hekim bir kaç kitaba birden ihtiyaç duymaktadır.
   
  Bu kitapta özellikle aile hekimleri, pratisyen hekimler, stajer doktorlar, intern doktorlar ve pediatristler için; poliklinik hastaları, yatan hastalar ve acil vakalara yönelik , hem yetişkin hastalar hem de çocuk hastalar için tanı, tedavi ve takipte gerekli bilgiler, örnek reçeteler, ilaç dozları, ilaçların ticari isimlerini ve laboratuvar referans değerlerini içeren hekimlerin başka bir kaynağa ihtiyaç duymayacağı bir kitap hazırlamaya çalıştık.

  ISBN :9786057607713 
  Yayınevi :İstanbul Tıp Kitabevleri
  Editör : Doç. Dr. İlyas Yolbaş
  Baskı Yılı : 2020
  Sayfa Sayısı :644
   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786057607713
  Markaİstanbul Tıp
  Stok DurumuVar
  9786057607713

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.