• Tüm Kategoriler
  • Moleküler Hücre Biyolojisi Hasan Veysi Güneş

   Fiyat:
   359,00 TL
   Havale / EFT:
   351,82 TL
   Bir ülkenin gelişmişliği ve gelişmesi, bilimle uğraşan insan sayısı ve o ülkede yapılan bilimsel çalışmaların kaliesiyle orantılıdır. Moleküler Biyoloji ve Hücre Biyolojisi ile ilgili çalışmalar son yıllarda çok artmış ve bu konulardaki bilgilerimiz bğyğk aşama kaydetmiştir.

   Ülkemizde, Biyoloji konusunda, özellikle de Moleküler Hücre Biyolojisi konusunda yayınlanmış kitap sayısı çok azdır. Her yazılan kitap bu açığın kapanmasına önemli katkı sağlayacaktır. Bu nedenle ele alınıp hazırlanan bu kitabın amacı ; bu konuda çalışan kişilere, Tıp, Diş Hekimliği, Biyoloji, Veteriner ve Eczacılık Fakültesi öğrencilerine son bilgileri bir düzen içerisinde aktarmaktadır.

   Bilimin evrensel olduğu düşüncesiyle, geçmişten günümüze kadar gelen bilgiler toplanmaya çalışılmış, hücre konusunda yazılan değişik kitaplardan ve internetten faydalanılarak bu kitap oluşturulmuştur. Bu kitap yazılırken ilham aldığım eserlerin başında kaynaklar kısmında verdiğim değerli eserlerle birlikte , özellikle, ' Alberts , Lewin, Raff, Roberts ve Watson'un Molecular Biology of The CELL , Caroll'un Organelles , Darnell, Lodish, Baltimore'un Molecular Cell Biology , Lewin'in Genes VI , Stryer'in Molecular Design of Life' adlı eserleri gelmektedir.

   Kitabın içerisinde yer alan tüm şekiller , faydalanılan eserlerin ışığı altında kendi anladığım ve yorumladığım tarzda , yeteneğim ölçüsünde, renkli olarak bilgisayarda tarafımdan çizilmiştir.

   Stok Kodu
    9786257291651
   Sayfa Sayısı
   406
   Basım Yeri
   İstanbul
   Baskı
   6
   Basım Tarihi
   Kapak Türü
   Karton Kapak
   Dili
   Türkçe
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257291651
   Markaİstanbul Tıp
   Stok DurumuVar
   9786257291651

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.