Morgan & Mikhail'in Klinik Anesteziyoloji Konu + Olguları

  Fiyat:
  2.700,00 TL
  Havale / EFT:
  2.646,00 TL
  Morgan & Mikhail'in Klinik Anesteziyoloji Konu + Olguları

   1)  Morgan & Mikhail'in Anesteziyoloji Olguları      

  Anesteziyolojinin , Alanında en çok okunan yayınlar esas alınarak Yeni, klinikle ilgili, olgulara dayalı gözden geçirilmesi

  Yazılı ve sözlü sınav hazırlığı için başlıca kaynak niteliğindeki bu kitap,Altıncı Baskısı bilgi yüklü klinik vinyetlerle dolu olan Morgan ve Mikhail'sClinical Anesthesiology kitabının yeni bir arkadaşı olarak değerlendirilebilir. Elinizdeki kitapta yer alan kısa ve öz 300 olgu, klinik uygulamada karşılaşılan yaygın tıbbi sorunlara odaklanmaktadır. Her vakanın ardından bir dizi board tarzında soru sorulmakta ve yanıtları verilmektedir. Kitap, deneyimli klinisyenlerin klinik karar verirken eleştirel düşünceyi nasıl kullandıklarını da ortaya koymaktadır.

  Olgu temelli öğrenme, tüm tıbbi uzmanlık alanlarında kullanılmakla birlikte, özellikle anesteziyoloji eğitiminde yaygın kabul görmektedir. Bu benzersiz kaynak, tıbbi yayıncılıktaki bir boşluğu doldurmaktadır. Olgular, eşgüdümlü çalışmayı kolaylaştırmak için, ana kitabın içeriğiyle örtüşecek biçimde sıralanmıştır. Morgan ve Mikhail'in Klinik Anesteziyoloji Olguları, ameliyathanede yoğun bir işgününe başlamadan önce , hızlı bir şekilde klinik hafızamızı tazeleme aracı olarak ayrıca değerlidir.

  Kategori            Anesteziyoloji
  Çeviri Editörü    Prof. Dr. F. Handan CUHRUK - Prof. Dr. Karamehmet Yıldız
  Sayfa Sayısı    :    1874
  Baskı Tarihi    :    2021
  Ebat    :    16 x 24 cm
  Kağıt    :    Kuşe - Renkli
  ISBN    :    9789752778368

   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9789752778368
  MarkaGüneş Tıp
  Stok DurumuVar
  9789752778368

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.