New Inside English Grammar Elementary - Intermediate Sevil Farukoğlu Anadol Yayıncılık

  Fiyat:
  275,00 TL
  İndirimli Fiyat (%30,2) :
  192,00 TL
  Kazancınız 83,00 TL
  Havale / EFT:
  188,16 TL
  New İnside English Grammar

  New İnside English Grammar, Anadolu Liselerinde ve üniversitelerde okuyan öğrencilerin, ingilizce dilbilgisi konularında çektiği sıkıntıları gidermek, onlara bolca alıştırma olanağı vermek ve bu konularda açıklama yapıp, Türkçe karşılıklarıyla beraber öğrenmelerini sağlamak amacıyla yazılmıştır. Ayrıca kendi kendine İngilizce öğrenmek isteyenlerin de ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla, Türkçe açıklamalı bir Dilbilgisi ve Alıştırma kitabı olarak hazırlanmıştır Konular, başlangıç seviyesinden başlayarak orta düzeye kadar işlenecek dilbilgisi konularını kapsayacak şekilde düzenlenmiştir.

  NASIL KULLANMALI

  Kitaptaki konular, başlangıç seviyesinden orta seviyeye doğru sıralanmıştır ve birbiriyle karıştırılan, sıkça hata yapılan noktalar, karşılaştırmalı olarak anlatılmaya çalışılmıştır. Bu yüzden konular üniteler halinde değil konu başlığı olarak verilmiştir. Bu ayrıca öğrencilere her konuyu kitabın başından sırayla değil, sadece istenilen veya hata yapılan konular üzerinde çalışmayı da sağlayacaktır. Kitabın sonundaki General Review bölümünde, kitaptaki tüm konulan içeren ve basitten zora doğru giden 50‘şer sorudan oluşan beş test vırdır.

  Ansvver Key (Cevap Anahtarı) bölümü, çözdüğünüz alıştırmanın numarasıyla birlikte ve kolayca bulabileceğiniz bir şekilde hazırlanmıştır. Her çalışanın kendine özgü cevap verebileceği yanıtlar, "Student‘s Ansvver" olarak yazılmış, çalışanın belli bir kalıba uymadan cevaplaması amaçlanmıştır. Aynı anlama gelen kelimelerden (needn‘t /don‘t need to /don‘t have to) sadece biri cevap anahtarına alınmıştır.
  Stok Kodu    :      9786056507885
  Boyut    :             19x27 cm
  Sayfa Sayısı    :   400
  Basım Yeri    :      Ankara
  Baskı    :               39
  Basım Tarihi    :    2022
  Kapak Türü    :      Karton Kapak
  Kağıt Türü    :       1.Hamur
   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786056507885
  MarkaPelikan Yayınları
  Stok DurumuVar
  9786056507885

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.