• Tüm Kategoriler
  • Nisan Yayınları My English Mate - Ekrem Uzbay - Nisan YD

   Fiyat:
   120,00 TL
   İndirimli Fiyat (%30) :
   84,00 TL
   Kazancınız 36,00 TL
   Havale / EFT:
   82,32 TL

   My English Mate Ekrem Uzbay Nisan Kitabevi
   Bu kitap, İngilizce öğrenenlerin kendi kendilerine çalışmaları için tasarlanmıştır. Konular, kolaydan zora doğru gitmekte olup sizi başlangıç (elementary) seviyesinden alıp ileri (advanced) seviyeye kadar taşır. Sol sayfada öğrendiklerinizi sağ sayfada alıştırma yaparak pekiştireceksiniz.

   Kitabın en önemli özelliği, size İngilizce cümleler söyleterek konuşma pratiği yaptırmasıdır. İşaretini gördüğünüz yerlerdeki cümlelerin İngilizcesini söylemeye çalışın ve sonra QR kodunu okutarak doğru cevapları dinleyin. Her ünitede İngilizce deyim ya da atasözü öğreneceksiniz. Bunları yeri geldiğinde kullanmak dilinizi zenginleştirir. Ayrıca, kitabın son üniteleri phrasal verb’lere ayrılmıştır.

   Bazı alıştırmaları yaparken İngilizce-İngilizce sözlük kullanmak durumunda kalacaksınız. İngilizce öğrenen birinin bu tür sözlükleri kullanması zorunludur.

   Sol sayfalardaki anlatımlarda past participle ifadesi kullanılmıştır. Birçok İngilizce hocasının V1, V2, V3 diye kullandığı ifadeler aslında yanlıştır. Çünkü bu ifadeler, maalesef, bazı Türk hocaların uydurduğu ifadelerdir. Yabancı gramer kitapları okuduğunuzda böyle ifadeler yerine doğru ifadeleri göreceksiniz. Mesela go fiilini ele alalım. Yabancı kaynaklarda go için infinitive, went için past, gone için past participle denir.

   Kitabı çalışırken wwwekremuzbaycom sitemden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

   Sağlık, esenlik ve başarı dileklerimle ...

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059393904
   MarkaNisan Kitabevi Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786059393904

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.