• Tüm Kategoriler
  • Nobel Tıp Kitabevleri Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi

   Fiyat:
   290,00 TL
   İndirimli Fiyat (%17,2) :
   240,00 TL
   Kazancınız 50,00 TL
   Havale / EFT:
   235,20 TL
   Görüntüleme yöntemlerinde yaşanan yenilikler ve bunların dişhekimliğine yansımaları sonucunda, dişhekimliği radyolojisi son yıllarda büyük gelişmeler gösterdi.
   Dişhekimliği radyolojisindeki bu gelişme ve yenilikler süreli yayınlarla takip edilmektedir. Bu değişim ve gelişmelere ek olarak öğrencilerimize klasik bilgilerin de verilmesi gerekir.
   Bu kitap, Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi uzmanlık ve doktora öğrencileri ile dişhekimliği eğitimi alan öğrencilerimize dişhekimliği radyolojisindeki temel bilgileri vermek amacı ile hazırlandı.
   Kitapta yer alan konular, anabilim dalı öğretim üyeleri tarafından fakültemizde Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi dersinde anlatılan konuları içermektedir.
   Kitap hazırlanırken, 2001 yılında Doç. Dr. A. Berhan YILMAZ ve Yrd. Doç. Dr. H. Murat AKGUL'le birlikte çıkardığımız "Radyolojide Temel Kavramlar ve Radyodiagnostik" kitabı ile 2006 yılında Doç. Dr. H. Murat AKGÜL ve Yrd. Doç. Dr. Saadettin DAGISTANTa çıkardığımız "Dişhekimliği Radyolojisi'' kitapları temel kaynak olarak alındı.
   Kitabın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretim üyesi arkadaşlarıma, resimlerin çekimini yapan Doç. Dr. M. Akif SÜMBÜLLÜ ve şekillerin çizimini gerçekleştiren Doç. Dr. Taner ARABACI'ya ayrıca çene ve yüz travmaları konusundaki çalışmalarından faydalandığım Prof. Dr. Metin GÜNGÖRMÜŞ'e teşekkür ederim.
   Teknik Özellikler
   Yazar:Abubekir Harorlı
   Sayfa Sayısı:594
   Boyut:19X27
   Kapak Türü:Ciltli
   Basım Tarihi:2015
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053350804
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuVar
   9786053350804

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.