• Tüm Kategoriler
  • Nobel Tıp Kitabevleri Karın Ağrısı Ahmet Şen

   Fiyat:
   145,00 TL
   İndirimli Fiyat (%17,2) :
   120,00 TL
   Kazancınız 25,00 TL
   Havale / EFT:
   117,60 TL
   Hazırladığımız eser çok üst düzey bir akademik kitap olarak düşünülmese de, birinci basamak hekimlik, araştırma görevlisi ve uzman doktorlar için genel bilgilerin derlemesi açısından önemli olduğu kanaatindeyiz. Okuyucularımız için çok farklı disiplinlere ait kaynakları araştırmak ve çok sayıda bilgi-belgeyi birleştirmek yerine tüm klinik disiplinlerde karın ağrısı oluşturan nedenleri ve tedavileri bir araya toparlayan tek bir kitap oluşturmaya çalıştık.
   Bu kitap yetişkin hasta populasyonuna yönelik hazırlanmıştır. Her klinik patolojiyi ilgili branştan hekimlerin sunduğu, genel bilgilerden, cerrahi ve dahili hastalıklara, girişimsel işlemlerden radyolojik bilgiler ve toplumda artık gün geçtikçe artmaya başlayan bakım hastalarımıza kadar tüm endikasyonlarda karın ağrısı ve tedavi yaklaşımları ele alınarak kitabımızın içeriği oluşturuldu.
   Son yıllarda birçok farklı sebepten dolayı hastaların sağlık tesislerine gereksiz başvurularının giderek arttığını gözlemlemekteyiz. Bunun sonucunda sağlık giderleri milli ve kişisel olarak artmakta, hasta ve doktor için zaman kayıpları artmakta ve bağlantılı olarak istenmeyen durumlar yaşanmaktadır. Hazırladığımız eserimiz aracılığı ile ilgili sağlık profesyonellerine bu olumsuzlukları düzeltmek adına küçük bir katkımızın olmasını bile başarı sayacağız.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053354819
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuVar
   9786053354819

   Ürün Etiketleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.