• Tüm Kategoriler
  • Nobel Tıp Kitabevleri Küçük Hayvanların Dental, Oral ve Maksillofasiyal Hastalıkları Renkli El Kitabı

   Fiyat:
   130,00 TL
   İndirimli Fiyat (%16,9) :
   108,00 TL
   Kazancınız 22,00 TL
   Havale / EFT:
   105,84 TL
   Değerli meslektaşlar, sevgili öğrenciler;
   Elinizdeki bu kitap, editörlüğünü ve çevirisini yaptığımız pet alanındaki kitaplar içinde veteriner hekimliğe yeni bir kavram, Veteriner Diş Hekimliği kavramı getiren, oldukça ayrıntılı ve özenle hazırlanmış bir kitaptır. Amerika ve Avrupa ülkelerinde veteriner diş hekimliği kavramı son yirmi yıl içinde oldukça fazla sayıda meslektaşımızın ilgi duyduğu görece yeni bir disiplin haline gelmiştir.
   Ülkemizde de son yıllarda bir çok meslektaşımız, Veteriner Diş hekimliği alanındaki eksikliği hissetmişler, hatta bazı meslektaşlarımız, bu kitabın yayın hayatına girmesinde bizi teşvik etmiş, önerilerde bulunmuşlardır.
   Kitap, yazarının önsözünde de belirttiği gibi, ağızın doğru muayenesinden, oral patolojilerin doğru tanınmasına; diş çekimlerinden, röntgen çekim tekniklerine, enfeksiyöz oral hastalıklardan, oral cerrahi hastalıklara kadar bir çok hastalığın tanı ve tedavisini içeren geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Ağız içindeki tüm anatomik yapıların bir çok spesifik hastalıklarının tanı ve tedavisi ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Özellikle bu alandaki önemli bir eksiklik olan röntgen çekim tekniklerinin ilginizi çekeceğine kuvvetle inanıyoruz.
   Bu kitabın hazırlanması tartışmaları ABD'de Veteriner Diş Hekimleri Derneği gibi örgütlenmeleri de yaratmıştır. Bu açıdan da çok olumlu bir işlevi yerine getirmiş denebilir.
   Teknik Özellikler
   Sayfa Sayısı:272
   Boyut:16x24
   Kapak Türü:Karton Kapak
   Baskı:1
   Basım Tarihi:2013
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789754209488
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuVar
   9789754209488

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.