• Tüm Kategoriler
  • Nobel Tıp Kitabevleri The Washignton Manual Kardiyoloji Yandal Konsültasyon El Kitabı

   Fiyat:
   130,00 TL
   İndirimli Fiyat (%15,4) :
   110,00 TL
   Kazancınız 20,00 TL
   Havale / EFT:
   107,80 TL
   Meşgul aile hekimleri, öğrenciler ve kardiyoloji çalışanları şimdi parmaklarının ucunda kardiyoloji alanında bir kitaba sahipler. Bu kolay okunabilir cep ölçekli 3. Baskıda, kısa öz ve taşınabilir kaynaktan en son keşfedilen bilgi ve tedavilere erişeceksiniz.
   Kapsamlı revizyon ve kullanışlı madde imli özelliği, şekiller, kalın harfli unsurlarla bu kitap-alanında onlarca yıllık deneyimi olan görmüş geçirmiş klinisyenlerin örneklemleriyle-gerçek dünya kardiyoloji sorunlarına günlük uygulamalarındaki yaklaşımlarını kapsamaktadır. Bu kolay taşınabilir kitap kardiyak görüntüleme yöntemleri, periferik damar hastalığı ve kadınlardan yaşlılara özel topluluklarda kalp damar hastalıkları gibi yeni bölümler içermektedir.
   Yeni biyomedikal keşifler ve tedavilerin olduğu sürekli gelişen bir alanda, bu kaynak hastalarınıza son teknoloji tedavi önerilerini sunmaktadır. İster meşgul isterse yeni kariyerine başlamış bir klinisyen yada stajyer hekim olsun, sıra dışı ve uygun maliyetli bir tedavi isterseniz, bu cep kitabı sizin günlük pratiğinizde vazgeçilmez olduğunu kanıtlayacaktır.

   Özellikler:
   • Fizik muayene, korunmuş ejeksiyon fraksiyonlu kalp yetersizliği ve özel topluluklarda kalp damar hastalıkları üzerine YENİ bölümler
   • Amerikan Kalp Derneği ve Amerikan Kardiyoloji Koleji’nin kılavuzları ile standartlarla uyumlu olacaksınız
   • Şemalarla azami okunabilirliği, akış çizelgeleri, madde imli listeler, kalın harfli belirtme ve anımsatıcılar cevapları hızlıca bulmanızda size yardımcı olur.

   Yayım Tarihi6/2020
   EditörKates , Cuculich
   Çeviri EditörüDoç. Dr. Mutlu Vural ,
   Yazar-
   YayıneviNobel Tıp Kitabevleri
   ISBN9786053354758
   Cilt / Sayfa Sayısı1 Cilt / 536 Sayfa
   Baskı Sayısı1
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053354758
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuVar
   9786053354758

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.