Ortodonti Akıl Notları

  Fiyat:
  950,00 TL
  Havale / EFT:
  931,00 TL
  Diş hekimliği öğrencileri, diş hekimlerine ve uzmanlık öğrencilerine ortodonti alanında akılda tutulması gereken noktaları özet halinde sunacak muhteşem kaynak kitaptır. Kesintisiz olarak yeni bilgilerin ve uygulamaların eklendiği ortodonti sürekli gelişen bir uzmanlık alanıdır ve bu alanda her açıdan yeterli bir kaynak kitap oluşturmak amaç edilmiştir.

  Ortodontik tedavi yaklaşımları, yeni malzemelerin ve teknolojinin gelişmesi sonucunda çok hızlı değişime uğramakta ve her geçen gün yeni tedavi uygulamaları tanıtılmaktadır. Aynı konuda iki veya daha fazla uzmandan görüş sorulduğunda, nadiren tam bir fikir birliği olduğu gözlenmektedir.

  Türkiye’nin alanında en fazla okunan "Akıl Notları” serisi kapsamında hazırlanan Ortodonti Akıl Notları alanında güncel klinik konuların derlendiği hem diş hekimliği eğitimine devam eden hem de mezuniyet sonrası meslektaşlarımızın faydalanabileceği bir kaynaktır.
  *** Her bir bölüm özellikle bu başlıklar üzerinde çalışmaları yoğunlaşmış değerli akademisyenler tarafından hazırlanmıştır.  
  Hedef Okuyucu Kitlesi: Bilgilerin en güncel hali ile toplandığı bu kitap, diş hekimliği öğrencileri, yeni mezun olan diş hekimleri, uzmanlık ve doktora öğrencileri, serbest diş hekimleri ve akademisyenler olmak üzere mesleğinin her dönemindeki hekimlere yardımcı olacaktır.

  Kategori    :    DİŞ HEKİMLİĞİ
  Yazar    :    Prof. Dr. Selim Arıcı
  Sayfa Sayısı    :    292
  Baskı Tarihi    :    2020
  Ebat    :    16 x 24 cm
  Kağıt    :    Kuşe - Renkli
  ISBN    :    9789752778139

   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9789752778139
  MarkaGüneş Tıp
  Stok DurumuVar
  9789752778139

  Ürün Etiketleri

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.