• Tüm Kategoriler
  • Ortopedik Rehabilitasyon Turgut Göksoy

   Fiyat:
   389,00 TL
   Havale / EFT:
   381,22 TL
   Bilim ve teknolojinin inanılmaz bir hızla geliştiği günümüzde, bilimsel özellikler taşıyan bir kitap yazmanın giderek güçleştiğini görüyoruz. Birbirinden farklı görüşler taşıyan binlerce kaynaktan harmanlanan bilgileri pratik deneyimlerle birleştirmek işi zorlaştırıyor. Bu nedenlerle bilimsel kitapların hazırlanış süreci daha uzun zaman ve imkan gerektiriyor.
   Birçok ayrıntıyı içinde barındıran ve titiz bir çalışmanın ürünü olan bu kitap, ülkemizde daha önce bu başlık altında basılmamış bir konuda, farklı üniversite ve hastanelerden çok sayıda yazarlı kaynak bir eser olarak ortaya çıktı. "Ortopedik Rehabilitasyon" konusunda hizmet veren her branştaki hekim ve fizyoterapistlerin bilgi gereksinimlerine belirli ölçüde cevap verebilecek bir eserin ortaya çıktığını düşünüyorum.
   Saygıdeğer bilim insanı yazarlarımızın emek ve özveri ile hazırladıkları makaleleri ile değer kattıkları bu esere, editör yardımcım Prof. Dr. Kazım Şenel'in ve kitabımızı yayına hazırlayan Bahattin Cibir'in gayretleri ve benim uykusuz geçen gecelerimle, kısaca yoğun bir çaba ve uzun bir süreç sonucu artık karşınızdayız. Meslektaşlarımıza ve insanımıza yararlı olması dileğiyle...
   Bu şekilde yazılan önsöze maalesef çok önemli bir eklenti yapmak zorundayım. Sevgili arkadaşım Kazım bu kitabı göremeden 25 Şubat 2015 tarihinde aramızdan ayrıldı. Nurlar içinde yatsın.

   Ortopedik Rehabilitasyon
   ISBN :  9789758267101
   Kategori :
   FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON SPOR BİLİMLERİ, ORTOPEDİ
   Yayınevi : İstanbul Tıp Kitabevleri
   Editör :  Turgut Göksoy
   Sayfa Sayısı : 645
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789758267101
   Markaİstanbul Tıp
   Stok DurumuVar
   9789758267101

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.