• Tüm Kategoriler
  • Özet İnsan Anatomisi-Mustafa Fevzi Sargon

   Fiyat:
   149,00 TL
   Havale / EFT:
   146,02 TL

   Anatomi; Tıp biliminin en zor öğrenilen bilim alanlarından biridir. Ayrıca; öğrenilen Anatomi bilgisi hızla unutulmaktadır. Zor öğrenilmesi ve kolay unutulması nedeniyle; Anatomi öğrencilerimizin her zaman korkuyla yaklaştıkları bir bilim alanı olmuştur. Anatomi öğrenirken en sık karşılaşılan sorulardan biri de “Anatominin ne kadarı benim meslek hayatım için gereklidir?” sorusudur. Bu soru gerçekten çok önemlidir. Bu soruya doğru cevap verecek kaynaklardan Anatomi bilimini okumak bu nedenle önemlidir.

   Özet İnsan Anatomisi Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulları öğrencileri ile birlikte Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS) için hazırlanan tüm Sağlık Bilimleri öğrencilerine hitap eden değerli bir eserdir. Bu eser; uzun yılların birikimi sonucunda kaleme alınmış ve en temel Anatomi bilgilerini bir araya getirerek hazırlanmıştır.

   Eserin baskıya hazırlanması sırasında büyük bir gayretle, titizlikle çalışan Dünya Tıp Kitabevi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Sezer ve diğer değerli çalışanlarına teşekkür ederim. Özet İnsan Anatomisi’nin Anatomi öğrenmek isteyen tüm değerli meslektaşlarıma yararlı olmasını diliyorum.

   Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi
   ISBN: 978-605-9615-55-6
   Sayfa Sayısı: 224
   Editör(ler): Prof. Dr. Mustafa Fevzi Sargon
   Dil: Türkçe
   Basım Yılı: 2020
   Baskı Sayısı: 1. Baskı
   Ebat: 19,5x27,5 cm
   Kapak / Cilt: Karton Kapak
   Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059615556
   MarkaDünya Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059615556

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.