Palme Kavramsal Fizik Bilal Güneş

  Fiyat:
  350,00 TL
  İndirimli Fiyat (%10) :
  315,00 TL
  Kazancınız 35,00 TL
  Havale / EFT:
  308,70 TL

  Kavramsal Fizik

  Kitabın Kapağı Hakkında

  Kitabın ön kapağındaki görsel, güzel mavi bir gökyüzünün altında bir dizi güneş panelini gösteriyor. Kavramsal Fizik kitabının her baskısında Paul Hewitt; öğrencilerin, fiziği anlamalarının her zaman onlara dünyadaki ve günlük yaşamlarında kullandıkları teknolojilerdeki bütün fiziği görmelerine yardım edeceğini bildikleri bir anlayışın hazzına ulaşmaları için çaba sarf etmektedir.

  Fiziği Keyifli Hale Getirmek

  30 yıl önce bu amacı ortaya koyduğundan beri Paul Hewitt'in en çok satan bu kitabı, diğer fizik kitaplarının değerlendirilirken referans alındığı bir mihenk taşı olmaya devam ediyor. Paul Hewitt, Kavramsal Fiziğin Onikinci Baskısında FizikteUzmanlaşme ile fiziği, fen bilimleri dışında öğrenim gören öğrencilere uygun, ilginç ve anlaşılır hale getirmek için ilgi çekici bir metin ile en gelişmiş ortamları bütünleştiriyor. Her zaman olduğu gibi kitabın motive edici fikri, önce kavramlar ardından hesaplamalar olmaya devam ediyor.

  Onikinci Baskı, öğrencileri; bilgilendirici ve eğlenceli Hewitt-Onları-Çizdi ekran görüntüleri, güncellenmiş içerik, kitaptaki uygulamalar ve FizikteUzmanlaşma'daki yeni öğrenme etkinlikleriyle mutlu edecektir.

  Hewitt'in Kavramsal Fizik Kitabı, klasik mekanikten modern fiziğe kadar güçlü bir kavramsal anlayış geliştiren, gerçek yaşamdan benzetmeler ve görseller ile öğrencilerin ilgisini çekmesiyle ünlüdür.
  Stok Kodu
  9786052827161
  Boyut
  22x28
  Sayfa Sayısı
  722
  Basım Yeri
  Ankara
  Basım Tarihi
  2021
  Kapak Türü
  Karton Kapak
  Dili
  Türkçe

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786052827161
  MarkaPalme Yayınları
  Stok DurumuVar
  9786052827161

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.