Palme Yayınevi Akışkanlar Mekaniği (Fox)

  Fiyat:
  450,00 TL
  İndirimli Fiyat (%20) :
  360,00 TL
  Kazancınız 90,00 TL
  Havale / EFT:
  352,80 TL

  Akışkanlar Mekaniği yedinci baskıya kadar bu alanda en geniş benimsenmiş ders kitaplarından birisidir. Bu yeni sekizinci baskı okuyucunun sonuçları, tahmin edilen fiziksel davranışa ilişkilendirmesini içeren, doğru sonucu bulmak için sistematik bir plan geliştiren kanıtlanmış problem çözme metodu sağlamaya devam etmektedir. Sekizinci baskı okuyucunun akışkanlar mekaniğinde ilgisini harekete geçirmek için Enerji ve Çevre üzerine örnek olay incelemeleri ile akışkanlar mekaniğinin ilkelerini gösteren yeni videolarla yeni uygulamaları sunmaktadır.

  Akışkanlar Mekaniğinin Önemli Noktaları, Sı Versiyon, Sekizinci Baskı

  Enerji ve Çevre Üzerine Örnek Olay İncelemeleri: Yenilebilir kaynaklardan Dünyanın enerjisinin miktarlarının arttırılmasını oluşturmak için akışkanlar mekaniğinin yeni geliştirilen uygulamaları.

  Tanıtım Videoları: Klasik NCFMF ve çeşitli kaynaklardan gelen yeni videolar, kitapta anlatılan birçok kavramlar için görsel yardım sağlamaktadır, ve bu videolar kitabın web sitesinin öğrenci ve öğretim elemanı kısımlarında mevcuttur.

  Bölüm 5: Hesaplamalı akışkanlar dinamiği üzerine olan tartışmalar şimdi basit 1B ve 2B akışların sayısal analizleri için hesap tablosu maşzemesini içermektedir.

  Kitabın tümündeki ölçüm birimleri tamamen SI birim sistemindedir.

  Yayın Evi: PALME YAYINCILIK
  Yazar: ROBERT FOX
  Yazarlar++:Alan T.McDONALD, Philip J.PRITCHARD, John C.LEYLEGIAN, çeviri editörü ,Ali PINARBAŞI 
  Baskı Tarihi:Son Basım
  Baskı Yeri:Ankara
  Sayfa Sayısı:873
  Ebat:21x28
  ISBN:9786053553793
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786053553793
  MarkaPalme Yayınları
  Stok DurumuVar
  9786053553793

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.