• Tüm Kategoriler
    • Palme Yayınevi Anatomi Atlası Sobotta Çizimleri

      Fiyat:
      459,00 TL
      İndirimli Fiyat (%20) :
      367,00 TL
      Kazancınız 92,00 TL
      Havale / EFT:
      359,66 TL
      Kargo Bedava
      Anatomi ve klinik bilgi herkesin anlayabileceği şekilde tanımlanabilir. Bu kitabın size insan vücudunun büyüleyici dünyasında rehberlik etmesine izin verin. 

      Dünyaca ünlü Sobotta Atlası'nın editör ekibi tarafından derlenen bu kitap, insan vücudunun yapısı ve vücudu oluşturan farklı oluşumlar ile ilgili eksiksiz bilgi edinmenizi sağlar.

      Detaylı ve yüksek kaliteli çizimler organları kolay anlaşılır bir şekilde sunmaktadır. Tamamı 16 farklı renkle işaretlenmiş bölümler her bir organı teker teker göstermekle kalmayıp aynı zamanda vücüttaki yerleşimlerini de göstermektedir. Çizimler ve zengin metin içerik modern, çekici bir sırada düzenlenerek kasların, duyu organlarının ve sinir sisteminin karmaşıklığı anlaşılır hale getirilmiştir.

      Bunların yanı sıra en sık görünen hastalıklar ve fiziksel fonksiyon bozuklukları anlaşılır bir şekilde açıklanmış ve bunlarla ilgili sık kullanılan tedavi yöntemlerine de yer verilmiştir.Bu durum elinizdeki kitabı başlangıç seviyesinde tıbbi bilgiye ihtiyaç duyan kişiler için bir kaynak kitap haline getirmiştir.
      Diğer Özellikler
      Stok Kodu9786053552437
      MarkaPalme Yayınları
      Stok DurumuVar
      9786053552437

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.