• Tüm Kategoriler
  • Pediyatri 2 Cilt-Feyza Darendeliler-Olcay Neyzi-Türkân Ertuğrul

   Fiyat:
   2.300,00 TL
   Havale / EFT:
   2.254,00 TL
   “Pediyatri” kitabımızın tarihçesi bu başlıktan, hatta “5. baskı” tanımından da daha eskidir. “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları” kitaplarının başlangıcı 1970’lere, şu anda hayatta olmayan hocalarımızın önder oldukları yıllara uzanır. Ancak editörler zaman içinde ve koşulların gereği değişti.

   Geriye baktığımızda, ilk baskılarından bu yana kitap, pediyatristlerin ve pediyatrist olmayı amaçlayan kuşakların ilgisini çekmiş, hatta masa üstü konuma gelmiştir. Açıkçası bu ilgi, bizleri kitabı yenilemeye yönelten ana öge oldu.

   Kitabımızın bu baskısı gerek içerik, gerek editor ve gerekse yazarlar açısından zenginleşti. Kapsam genişlediği için baskıya hazırlamak da uzunca bir zaman aldı ve bir hayli emek gerektirdi. Kitabın hacmini artırmamak amacıyla bölümlere ilişkin kaynakları okurlara bir web sitesinde ( http://nobeldijital.com/pediyatri ) sunmayı uygun gördük.

   Çalışmalarımızın son ayları “Corona” gölgesinde geçti ise de bu savaşta virüs, çağdaş iletişim yöntemlerine yenik kaldı.

   Bu yenilenmiş baskının ülkemiz çocuk hekimleri ve çocuk hekimi adaylarının başvurabilecekleri güvenilir bir kaynak olarak değerlendirilmesi bizleri mutlu edecektir.

   Dr. Olcay Neyzi
   Dr. Türkân Ertuğrul
   Dr. Feyza Darendeliler

   Pediyatri 2 Cilt
   Yayım Tarihi8/2020
   EditörProf. Dr. Feyza Darendeliler , Prof. Dr. Olcay Neyzi , Prof. Dr. Türkân Ertuğrul
   Yazar-
   YayıneviNobel Tıp Kitabevleri
   ISBN9786053355472
   Cilt / Sayfa Sayısı2 Cilt / 2710 Sayfa
   Baskı Sayısı5
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786053355472
   MarkaNobel Tıp
   Stok DurumuVar
   9786053355472

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.