Pediyatride Rutinler Agop Çıtak, Ömer Devecioğlu

  Fiyat:
  949,00 TL
  Havale / EFT:
  930,02 TL
  13 yıl önce Türk  Tıbbının hizmetine  sunduğumuz Pediatride Rutinler kitabımız geçen bu süre içerisinde tıpta uzmanlık öğrencileri,çocuk uzmanları ve aile hekimlerimizin başucu kitabı olmayı başardı ve tıp kitapları içinde kendine ayrı bir yer edindi. Bu nedenle her beş yılda bir  baskımızı yenilemeyi  ve güncel kalmayı planlamıştık. Ancak yerleşim alanımızın  deprem riski nedeniyle tahliye edilmesi nedeniyle  2010 yılında planlanan 3.baskımız gecikmiş oldu.

  Bu süre içinde anabilim dalımızda bir çok idari ve yapısal değişiklik meydana geldi. İlk baskımızda uzman grubunda yer alan Agop Çıtak Hocamız kariyer basamaklarını başarı ile tırmanarak  profesörlüğe yükseldi ve editörlerimizden biri oldu. İlk baskıda yer alan birçok hocamız emekli oldu ve yeni  hocalarımız yazarlar grubuna eklendi.

  Tıptaki hızlı gelişim ve değişim  nedeniyle birçok bölüm yeniden yazıldı veya güncel bilgilerle değiştirildi. Çocukta sedasyon ve ağrı gibi çok önemli iki yeni bölüm uzman hekimler tarafından hazırlandı ve  kitaba eklendi.

  Yeni baskıda tıpta uzmanlık öğrencilerinin kitaptan beklentileri değerlendirildi ve kitabın yeni baskısına yansıtıldı.3.baskımızı bu duygularla hazırlarken  ana görevimizin sağlıklı nesiller yetiştirmek olduğunu unutmadık. Bilgileri topladık, güncelledik ve çocuklarımızın her zaman sağlıklı ve mutlu olmaları için uğraş veren tıpta uzmanlık öğrencilerimiz ve hekimlerimizin beğenisine sunduk. Beklentilerinizi karşıladığımızı umut ediyor, 3.baskının Türk tıbbına yararlı olmasını en içten duygularımızla diliyoruz.

  Pediyatride Rutinler
  9786054499908
  İstanbul Tıp Kitabevleri
  Editör :  Ömer Devecioğlu, Agop Çıtak
  Sayfa Sayısı :960
   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786054499908
  Markaİstanbul Tıp
  Stok DurumuVar
  9786054499908

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.