• Tüm Kategoriler
  • Pegem Akademi 2022 TYT AYT Türkçe Tamamı Çözümlü Soru Bankası

   Pegem Akademi 2022 TYT AYT Türkçe Tamamı Çözümlü Soru Bankası
   Görsel 1
   Fiyat:
   55,00 TL
   İndirimli Fiyat (%35) :
   35,75 TL
   Kazancınız 19,25 TL
   Havale / EFT:
   35,04 TL
   35.75 www.tercihkitabevi.com

   Değerli Öğrenciler,

   Bu kitap Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Türkçe kapsamındaki soruları çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinmeniz ve farklı soru çeşitleri ile sınava hazırlık sürecinize rehberlik etmek için hazırlanmıştır.
   Kitabımız, her soru için anlaşılır bir dilde hazırlanmış çözümlü anlatım ve açıklamalar içermektedir. Çalışmalarınız süresince QR kod ile erişebileceğiniz soru çözümlerinden yararlanmanız, konulara dair bilgilerinizi pekiştirmenizi ve konuları tüm ayrıntıları ile öğrenmiş olmanızı sağlayacaktır.
   Soruların çeşitliliği tercih edilirken en çok zorlandığınız soru tipleri, ÖSYM’nin şimdiye kadar hazırladığı sınavlarda çıkmış ve bundan sonra hazırlayacağı sınavlarda da çıkabilecek soru tipleri referans alınmış ayrıca konuyu pekiştirmenize yardımcı olacak düzeyde hemen hemen tüm soru tiplerine değinilmiştir.
   Pegem yayınlarının tecrübeli ve kendi alanlarında uzman öğretmenleri tarafından hazırlanan bu Türkçe kitabının üniversite sınavına hazırlanma sürecinizde sizlere yardımcı olmasını ve kendinize olan inancınızı desteklemesini
   ümit ediyoruz.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9780202170473
   MarkaPegem Akademi
   Stok DurumuVar
   9780202170473

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.