• Tüm Kategoriler
  • Pelikan Yayınları Fundamentals Of Academic English Renkli Baskı - Cesur Öztürk

   Pelikan Yayınları Fundamentals Of Academic English Renkli Baskı - Cesur Öztürk
   Görsel 1
   Fiyat:
   105,00 TL
   İndirimli Fiyat (%35,2) :
   68,00 TL
   Kazancınız 37,00 TL
   Havale / EFT:
   66,64 TL
   5.0 1
   68.00 www.tercihkitabevi.com
   Fundamentals of Academic English orta derecede İngilizce bilenleri ileri düzeyde metinleri anlayabilir bir duruma getirebilmek için düzenlenen kapsamlı bir başvuru ve test kitabıdır. İngilizce dilbilgisi kurallarının yanı sıra önemli İngilizce akademik sözcükleri öğretmek ve test etmeyi hedeflemektedir.

   Kitap özellikle güçlük yaratan yapılara ağırlık vermektedir. İngilizce metinlerin anlaşılmasını zorlaştıran her türlü cümlecik düzeyindeki yapılar çok ayrıntılı biçimde kitapta yer almakta ve test edilmektedir. Tüm önemli yapılar değişik bölümlerde farklı örneklerle tekrarlanmaktadır. Kitapta cümle kalıpları önemli akademik sözcüklerle sistematik biçimde desteklenerek kitabı bitirenlere hem İngilizce dilbilgisini hem de önemli sınavlarda başarılı olmak için gerekli olan en can alıcı İngilizce sözcükleri öğrenebilme olanağı sağlanmaktadır.

   Kitap tarafımdan yazılarak 1994 yılında yayınlanan ve çok büyük ilgiyle karşılanan Building Skills for Proficicency adlı kitabı tamamlar bir biçimde hazırlanarak okuyucuların hizmetine sunulmuştur. Gerekli yerlerde kısa ve özlü biçimde Türkçe açıklama yapılmıştır. Ayrıca verilen İngilizce örneklerin önemli bir bölümünün Türkçe karşılıkları verilmiştir. Böylece kitabı kullananların karşılaşabilecekleri güçlükler azaltılmaya çalışılmıştır.
   Teknik Özellikler
   Yazar:Cesur Öztürk
   Sayfa Sayısı:656
   Boyut:19X27
   Kapak Türü:Karton Kapak
   Baskı:31
   Basım Tarihi:2020
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786055270858
   MarkaPelikan Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786055270858

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.