• Tüm Kategoriler
  • Pelikan Yayınları YÖKDİL Fen Bilimleri 6 Deneme-2022

   Fiyat:
   49,00 TL
   İndirimli Fiyat (%34,9) :
   31,90 TL
   Kazancınız 17,10 TL
   Havale / EFT:
   31,26 TL
   Pelikan Yayınları YÖKDİL Fen Bilimleri 6 Deneme

   İngilizceden sınava hazırlananlar için hazırladığımız YÖKDİL denemeler ile karşınızdayız.

   İçeriğinde güncel konular ve ÖSYM sınavlarında geçen güncel kelimeler içeren soruları ile bu kitaptaki denemeler, YÖKDİL sınavına hazırlanan adaylar için, sınav öncesi kendi seviyelerini görme fırsatı sunacaktır.

   Kitapta yer alan deneme sınavları İngilizcedeki tüm konuları ve 5000’e yakın akademik kelimeyi sorgulamaktadır. Sınavların seviyesi C1 (Upper-Intermediate) olduğundan bu kitabı başarıyla tamamlamak size seviyeniz hakkında da bir bilgi verecektir. Kitaptaki denemelerin çözümlerinde konular ve kelimeler oldukça sık tekrar edilmiştir. Adayın bu sık tekrarlarla bilgisi güncel tutması amaçlanmıştır. Ayrıca, kitabın içeriğindeki sorular YDS ve YDT’ye girecek adaylara da hitap etmektedir.

   Adaylar, bu kitaptaki denemeleri mutlaka ÖSYM’nin belirlediği süre ile çözüp gerçek bir sınav atmosferi yaratmalıdır. Her bir deneme sınavının bitimi ile beraber önerimiz, çözümlerinin tek tek okunması ve not alınmasıdır. Denemelerin amacına ulaşması kesinlikle çözümleme bölümüne verilen önemden geçmektedir.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786257602242
   MarkaPelikan Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786257602242

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.