• Tüm Kategoriler
  • Pratik El Kitabı İleri Girişimsel Kardiyolojide İpuçları

   Fiyat:
   250,00 TL
   Havale / EFT:
   245,00 TL
   Kargo Bedava

   Girişimsel kardiyologlar en son bilgiler ve teknolojik gelişmeler açısından güncel olmaları gerekmektedir. Fakat hastanın tedavisindeki başarı daha çok, girişimsel kardiyoloğun her zaman ve her durumda girişimsel tekniklere hakim olarak ve teknikleri emin bir şekilde uygulamasına dayanır. İleri Girişimsel Kariyoloji Pratik El Kitabı Dördüncü Baskı deneyimli operatörlerin “Gerçek hayat şartlarında invaziv katater laboratuvarında elimizdeki ekipmanlarla hangi tedavi strajisinin en iyi olduğu” sorusuna tüm cevapları içeren günümüzün en deneyimli operatörlerin tecrübelerini ve bilgisini birlikte sunan tek kaynaktır.

   Tamamen güncellenen bu yeni baskıda daha önceki baskılarda olan özelliklerde devam etti:

   • Her  girişimsel kategori bölümlerinde, her bir prosedür için başarıya giden yollar ana hatlarıyla basamak basamak operatör tarafından ele alınarak yazıldı.
   • “Stratejik haritalama kutuları” prosedürlerlerin gidişatını, global bir şema halinde görülmesine olanak vermektedir.
   • “Taktik hareketler”, her tekniğin ayrıntılı basamaklarıyla hedefe “en iyi ekipmanın seçilmesinden basit manevralarla düzeltici ve ya başlangıçta ters giden durumların düzeltilmesi “ gibi durumlara kolaylık sağlamaktadır.
   • “Uyarı kutuları” okuyucuları olası tuzaklardan kaçınılması ve kötü sonuç getirebilecek hareketler konusunda uyarmaktadır.

   Bu kitapta paha biçilemez pratik bilgiler, zorlu vakalarla, zor öğrenilen derslerle, felaketle sonuçlanabilecek durumlarla ve bazen mucizevi sonuçlarla günümüzün kardiyovasküler girişim alanındaki liderlerin ip uçları ve püf noktalarıyla geliştirilmiştir. Kaynak ve deneyimi, kombine tek bir halde sunan başka bir kaynak yoktur. Bu basım, Perkütan kapak onarımı/yerleştirilmesi gibi en yeni ekipmanları ve öncü tekniklerde  geniş rehberlik yapacak şekilde güncellendi. İleri Girişimsel Kariyoloji Pratik El Kitabı Dördüncü Baskı kompleks vakalarda bile, hastalar için kalıcı ve en iyi sonuç için güvenle kullanabileceğiniz gerekli bir rehberdir.

    
   Çeviri Editörü: Doç. Dr. Murat ÇAYLI
   ISBN: 9786056352485
   Baskı Tarihi: 2014

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056352485
   MarkaÇukurova Nobel
   Stok DurumuVar
   9786056352485

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.