• Tüm Kategoriler
  • Progesteron Kadın Hastalıkları ve Doğumda Yeri

   Fiyat:
   95,00 TL
   Havale / EFT:
   93,10 TL

   Keşfedilmelerinden  sonra Kadın Hastalıkları ve Doğum için çok önemli bir yer tutan hormonlar arasında en önemlisi östrojen olarak görülmekle beraber aslında tek başına salgılandığında ya da kullanıldığında çok sayıda yan etkinin ortaya çıktığı, fertilitenin mümkün olmadığı bilinmektedir.

   Progesteron hormonunun varlığı fertilite, gebeliğin devamı, endometrial kanserin  önlenmesi (veya tedavi alternatifi), adet düzensizlikleri ve başka konularda  en gerekli hormon olarak bilinmekte ve ilgili dal uzmanlarının en sık reçete ettikleri hormon olma özelligini taşımaktadır. Çok sayıdaki endikasyonda, farklı tedavi uygulamaları ile sık olarak reçete edilen  bu hormonun  bilimsel zeminde değerlendirilmesi amacıyla bu kitap yazıldı. İçinde eksikliklerin olduğunun, kitabın hazırlanması döneminde yeni çıkan bilgilerin ve araştırmaların dahil edilemediğinin bilincindeyiz. Ancak yine de bir eksikliği  kapatacağını ümit ediyoruz.

   Uzmanlar ve uzmanlık eğitimi alan hekimlerimize faydalı olmasını bütün bölüm yazarı meslekdaşlarım adına temenni ediyorum.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786054477128
   MarkaModern Tıp Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786054477128

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.