Read For Speed 2-Ahmet Akın

  Fiyat:
  560,00 TL
  İndirimli Fiyat (%30) :
  392,00 TL
  Kazancınız 168,00 TL
  Havale / EFT:
  388,08 TL
  Read For Speed 2-Ahmet Akın

  READ FOR SPEED 2

  Kitabımız READ FOR SPEED 1 kitap serimizin devam niteliğinde olan 2. kitabımızdır. YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarında başarılı olmak için gerekli olan “okuduğunu anlama,” “kelime, bağlaç, zamanların metin içerisinde kullanılması ve çeviri yapılması” gibi becerilerin edinilmesi ve geliştirilmesi amacıyla ilk kitabımızda olduğu gibi özel hazırlanan makaleler yer almaktadır. Makaleler YDS, YÖKDİL ve YDT gibi sınavlarında orta ve ileri seviye kelime, dilbilgisi ve çeviri becerilerine sahip adaylar için uygundur. Kitap içerisinde ilk 70 parça basitten zora doğru sistematik bir mantıkla ilerlemektedir. Geri kalan 30 parça ise daha zor olup sınavlarda sorulan ya da sorulması muhtemel özel kalıplar, yapılar ve cümleleri kapsamaktadır. Kitaptaki temel mantık; ilk kitapta olduğu gibi adayların sahip oldukları bilgileri, metin içerisinde bol tekrar ederek bu bilgileri kalıcı hale getirmek ve sınavlarda okuma, kelime ve dilbilgisi sorularını daha rahat çözmesini sağlamaktır. Ayrıca ilk kitapta olduğu gibi her makalenin genel anlamda çevirisi ayrı bir kitapta yer almaktadır.

  NASIL ÇALIŞMALI?

  Öncelikle temel konularda sağlam bilgiye sahibi olmanız çok önemlidir. Her makale önünde yer alan kelime listelerine göz atıp bilmediğiniz kelimeleri not alınız. Daha sonra metin içerisinde yer alan 2 seçenekli soruları genel anlama bakarak yapınız. Bütün parçadaki alıştırmaları bitirip cevapları kontrol ettikten sonra pekiştirmek için makaleyi baştan sona tekrar okuyunuz. Daha sonra yer alan kelime alıştırmasını uygun boşluklara yerleştiriniz. Son olarak ise parça sonunda yer alan Mini Word Test bölümlerini bitirip bilmediğiniz kalıp, kelimeleri not alınız. 

  KİTABIMIZIN İÇERİĞİNDE NELER VAR VE ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER NELERDİR?

  YDS, YÖKDİL ve YDT sınavlarında sorulan konulara yakın seviye olarak orta düzeyden başlayıp ileri seviyeye kadar 100 adet okuma parçası yer almaktadır. 
  Her makale öncesinde kelime listesi verilerek sözlük kullanımını minimuma indirmek amaçlanmaktadır.
  Her makalede kelime, bağlaç, edat, fiil çekimlerinin cümle içerisinde 2 şık verilerek pekiştirilmesi amaçlanmaktadır.
  Bazı makalelerde özellikle son 30 makalede özel kalıp, kelimelerin eş anlamlarının bonus sorularla pekiştirilmesi sağlanmıştır.
  Her makale sonrası 5 adet kelime soruları ile kelimelerin pekiştirilmesi kelime listelerini öğrenmede yardımcı olacaktır.
  Her makale sonrasında toplam 10 adet Mini Kelime testi ile kelimelerin eşleştirme soruları yer almaktadır.
  İkinci bir kitap ile metinlerin genel anlamda çevirileri verilmiştir. 
   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786257226387
  MarkaAkın Yayınları
  Stok DurumuVar
  9786257226387

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.