Rinoplasti Taşkın Yücel

  Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

  Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

  Estetik Burun Ameliyatında Amaç Nedir?
  Estetik ameliyatlarda günümüzde ulaşılmak istenen sonuç ; bu ameliyat sonrası kişinin burnun estetik açıdan hoş gözükmesi ama aynı zamanda ameliyatlı görünüme yol açacak abartıdan uzak durulmasıdır. Günümüzde burun sırtının fazla alınması , burun ucunun fazla kaldırılması gibi uygulamalardan mümkün olduğunca uzak kalınarak dengeli ve yüzle uyumlu bir sonuç elde edilmeye çalışılmalıdır. Yani kisacasi dogal bir gorunum elde etmek esastir.
  Estetik mi? Fonksiyon mu?
  Burun ameliyatları fonksiyonel problemlere bağlı olarak yani burun tıkanıklıklarını çözmek amacıyla sıklıkla uygulanan ameliyatlardır. Bu ameliyatın yanında birçok kişi estetik problemlerinin de çözümlenmesini istemektedir.
  Estetik ameliyatlar burnun diğer ameliyatlarıyla beraber uygulanabilir, ancak tecrübeli kişiler tarafından yapılmadığında estetik yanında burun tıkanıklıkları gibi sorunlara da yol açabilirler.
  Ameliyat Sonrası Şişlikler Ne Kadar Sürer?
  Bu ameliyat sonrası burun ve yüzde şişlik ve morlukların oluşması normaldir bu morluk ve şişlikler 7-10 gün içinde kaybolurlar. Burun yapısı ilk 15 günde büyük oranda oluşsa bile cilt yapısına göre şekillenme ,sisliklerin tamamen inmesi 6-12 ay kadar sürebilmektedir.
  Estetik Burun Ameliyatını Kim Yapsın?
  Bu ameliyatın KBB uzmanı veya Plastik cerrah tarafından mi uygulanması sorusu aslında bu işlemi yapacak doktorun ihtisasından çok bu konuda aldığı eğitim, yaptığı vaka sayısıyla çok daha fazla ilişkilidir. Bu konuda çok tecrübeli KBB doktorları olduğu gibi Plastik cerrahlarda vardır. Bunun terside mümkün olup bu konuda eğitimi ve bilgisi yetersiz KBB ve Plastik cerrahi uzmanları da bulunabilmektedir.
  Burun İçindeki Eğrilikler Düzeltildiğinde Şekilde Düzelir mi?
  Burunun içindeki eğriliklerin düzenlenmesi genellikle dışına müdahale edilmedikçe dış görünümdeki eğrilikleri düzeltmez. Bu eğrilikler burunu oluşturan kıkırdak ve kemik yapıların ayrı ayrı veya beraber eğriliklerinden oluşabilir.
  Ameliyat Sonrası Ağrı Olur mu?
  Estetik ameliyatlar sonrası oluşan ağrılar genellikle hafiftir ve basit ağrı kesicilere cevap verirler. 1-2 günden fazla ağrı kesiciye genellikle ihtiyaç duyulmaz. İyileşeme süreci içinde özellikle soğuk havalarda sızı şeklinde ağrılar görülebilir.
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786056412318
  MarkaİnterTip
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  9786056412318

  Ürün Etiketleri

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.