Rüştü Hoca'dan Tüm Sınavlar İçin Paragraf Reçetesi Rüştü Bayındır Pelikan Yayınevi

  Fiyat:
  490,00 TL
  İndirimli Fiyat (%30,6) :
  340,00 TL
  Kazancınız 150,00 TL
  Havale / EFT:
  333,20 TL
  Rüştü Hoca'dan Tüm Sınavlar İçin Paragraf Reçetesi Rüştü Bayındır Pelikan Yayınevi  2022
  KULLANMA KILAVUZU

  Paragraf setim içerisinde “Taktiklerle Paragraf”, “Fulleten Paragraf” ve “15*15 Paragraf Denemeleri” yer almaktadır.
   

  Çok iyi bir verim almak için sete Taktiklerle Paragraf kitabımdan başlamanız yerinde olur. Çünkü Taktiklerle Paragraf kitabımda tüm taktikler ayrıntılı ve uygulamalı olarak yer almaktadır. Böylelikle tüm soru tarzlarını ve taktiklerini öğrenmiş olacaksınız.
   

  Ardından Fulleten Paragraf kitabıma geçmeniz ciddi fayda sağlayacak çünkü bu kitap gerçekten “beyin yakan” , “çok çok fena”, “ÖSYM’nin ters köşe yaptığı” soru mantığı ile hazırlanmış sorulardan oluşmaktadır.
   

  Direkt Fulleten Paragraf kitabım ile başlamanız sizi ciddi anlamda zorlayacaktır.
   

  15*15 Paragraf Denemelerimi ise Taktiklerle Paragraf kitabımın sonrasında çözmeniz daha mantıklı olur. Çünkü zorluk seviyesi yine Fulleten Paragraf kitabımın üzerinde olmayacak.
   

  Bu üç kitabı da bitirdikten sonra “HER ZORLUK SEVİYESİNDEN” soru ve “HER SORU TARZINI” göreceğiniz için artık paragraf sorunu ortadan kalkacaktır.
   

  “Hocam ben hepsini bir arada götürmek istiyorum” diyenlere ise şunu söyleyebilirim: Mesela Taktiklerle Paragraf kitabımdan bir taktiğe çalışıp 2-3 test çözdükten sonra Fulleten Paragraf kitabımdan 1-2 test çözmek de yerinde olacaktır. Denemeleri ise yine Taktiklerle Paragraf bittikten sonra çözmenizde fayda var.
   

  Bunların dışında Rüştü Hoca ile Türkçe adlı Youtube kanalımda, oynatma listesinden “Tüm Paragraf Taktikleri” adlı listeyi baştan sona izlemeniz sizi artık ciddi anlamda bir paragraf ustası hâline getirecektir.
   

  Tabii tüm bunları yaparken günlük rutin soru sayısı belirlemeyi de unutmayın. Yeni başlayanlar için 20-40 arası, başlamış ve bayağıdır çözenler için günlük 50 soru ortalaması birkaç aylık bir programda çok ciddi yol aldıracaktır.

   
  Sayfa Sayısı 800
  Basım Yeri Ankara
  Basım Tarihi 2024
   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu2019000008329
  MarkaPelikan Yayınları
  Stok DurumuVar
  2019000008329

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.