Sayram Yayınları Borçlar Hukuku Uygulamaları - Olaylar ve Yorumlar Şahin Akıncı

  Fiyat:
  52,00 TL
  İndirimli Fiyat (%11,5) :
  46,00 TL
  Kazancınız 6,00 TL
  Havale / EFT:
  45,08 TL
  Borçlar Hukuku Uygulamaları - Olaylar ve Yorumlar
  Şahin Akıncı
  Yayınevi: Sayram 
  Basım Tarihi: 2017 Nisan 
  Basım Yeri: Konya 
  Sayfa Sayısı: 460 
  Boyut: 16,5 x 23,5 cm 
  Baskı: 3
  ISBN/Ref: 9789756357606 
  Öğrenciler sanal olaylardan çok gerçek hayat hadiselerine, yaşanmış bir olayda ortaya atılan iddialar ve yapılan savunmalara daha çok ilgi göstermeye başladılar. Bunun üzerine yazar bilirkişi olarak rapor yazdığı veya uzman görüşü verdiği bazı olayları pratik çalışma haline getirerek sınıfta çözme faaliyetini hızlandırmış.

  Bu faaliyetlerin neticesinde pek çok ilginç olay sadeleştirilerek pratik çalışma haline getirilmiş. Bu aşamadan sonra olayların çözümlerinin doğru bir biçimde öğrencinin eline ulaşması ihtiyacı belirmiş. İşte bu kitap bu ihtiyacın sonucunda ortaya çıkmış bir eserdir. 

  Kitapta yer alan olayların tamamı yargıya intikal etmiş, bazılarında karar verilmiş ve hüküm kesinleşmiştir. Bazı davalar ise devam etmektedir. Bu nedenle davacı ve davalı isimleri ile yer adlarının gizlenmesi için özel bir itina gösterilmiştir. Bazı olayların karmaşık bölümleri çıkarılmış ve sadeleştirilmiştir.

  Olayların tespitler kısmı, dosyalardaki bilgi ve belgelerin incelenmesi sonucu elde edilen veriler ile bizimle birlikte aynı dosyada görev yapmış teknik bilirkişilerin gerçek tespitlerinden oluşmaktadır. Bu tespitler olabildiğince kısaltılmış, sadeleştirilmiş ve öğrencinin anlayabileceği hale getirilmiştir.

   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9789756357606
  MarkaSayram
  Stok DurumuVar
  9789756357606

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.