• Tüm Kategoriler
  • Seçkin Yayıncılık MYO, Fakülte ve Teknik Servisler içinElektrikli Ev Cihazları Malzemeler – Çalışma Prensibi Arıza ve Tamiratı

   Fiyat:
   72,00 TL
   İndirimli Fiyat (%11,1) :
   64,00 TL
   Kazancınız 8,00 TL
   Havale / EFT:
   62,72 TL
   Bu kitapta elektrikli ev cihazlarında kullanılan malzemelerin bilgisine ve çalışma prensiplerine ayrıntılı olarak yer verilmiş olup, temel seviyede tamir ve bakım konularına da değinilmiştir.

   Bir elektrikli ev cihazında kullanılan malzemeler ve çalışma prensibinin bilinmesi, bu cihazın arıza, bakım ve tamiratı konusundaki başarı oranımızı arttırır ve hızlı çözüm bulmamızı sağlar. Günümüz elektrikli ev cihazları; sensörler, yenilenen motor çeşitleri ve mikrodenetleyici akıllı sistemlerle bütünleşir. Bu kitapta elektrikli ev cihazlarında kullanılan bu teknolojik yenilikler açıklanmıştır.

   Eser, 10 yıldan fazla bir süredir ilgili dersi veren Murat CEYLAN tarafından hazırlanmıştır. Elektrikli Ev Cihazları kitabı; Teknik Bilimler MYO ve Fakültelerdeki ilgili derslere (Teknik Bilimler MYO Elektrik ve Enerji Bölümü, Elektrikli Ev Cihazları Teknolojisi bölümleri, Elektrik ve Elektronik Mühendisliğinde bazı endüstriyel seçmeli dersler) yönelik hazırlanmış olmasının yanı sıra, elektrikli ev cihazları teknik servisleri için de bir rehber kitap olabilecektir.

   Konu Başlıkları
   Çamaşır Makinesi
   Bulaşık Makinesi
   Soğutucular ve Buzdolabı
   Klima Sistemleri
   Kurutma Makineleri
   Elektrikli Fırınlar
   Mikrodalga Fırın
   Elektrik Süpürgeleri
   Ütüler
   Kesiciler ve Parçalayıcılar

   Barkod: 9789750277344
   Yayın Tarihi: Nisan 2022
   Baskı Sayısı:  1
   Ebat: 16x24
   Sayfa Sayısı: 240
   Yayınevi: Seçkin Yayıncılık
   Kapak Türü: Karton Kapaklı
   Dili: Türkçe
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789750277344
   MarkaSeçkin Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789750277344

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.