• Tüm Kategoriler
  • Seçkin Yayıncılık Uygulamalı Örneklerle Yapay Zekâ Algoritmaları ve Programlama-Ali Şir Attila

   Fiyat:
   110,00 TL
   İndirimli Fiyat (%10,9) :
   98,00 TL
   Kazancınız 12,00 TL
   Havale / EFT:
   96,04 TL
   Yazar Ali Şir ATTİLA, uzun yıllar MIT başta olmak üzere, çeşitli üniversitelerde ilgili alanlarda doktora eğitimi aldıktan sonra Yapay Zekâ Teknolojisinin Bilgisayarlı Dilbilim ve Bilgisayarla Görü yönünde uzmanlaşmıştır. Blockchain ve buna ilişkin yazılımlar hakkında da halen kapsamlı akademik çalışmalar yapmaktadır.

   Bu kitap, yaygın olarak kullanılan Yapay Zekâ algoritmaları, görüntü tanıma, konuşma tanıma, doğal dil işleme ve Yapay Zekâ teknolojisi ile ilgili derin öğrenme kavramlarından ve Yapay Zekâ alanındaki diğer tüm matematiksel ilkelerden yola çıkarak veri işlemenin birkaç ana yönünü açıklamıştır. Kitapta kullanım kolaylığı ve yaygınlığı nedeniyle Python dili kullanılmıştır. Böylece Yapay Zekâ algoritmaları hakkında daha sezgisel kapsamlı ve derin bilgilere erişebilirsiniz. Buna ek olarak, okurların ilgili algoritmalar üzerinde uzmanlaşması için kitap aynı zamanda günümüzde öne çıkan bilimsel teknoloji konularından bilgisayarlı görüntü, bilgisayarlı dilbilimine dayalı doğal dil işleme, derin öğrenmenin alandaki uygulamaları, kuantum hesaplama ve bilimsel hesaplamalar, blok zinciri teknolojisi gibi Yapay Zekâ ile ilişkili son teknolojileri içermektedir. Buna ek olarak kitabın son kısmında Bitcoin çözümleri tüm çıplaklığıyla anlatılmıştır ve buna ilişkin algoritmalar programlanarak kaynak kodlarıyla verilmiştir.

   Bu kitap, Yapay Zekâ Teknolojisi alanına ilgi duyan, bilgisayar ve matematikte belirli bir temele sahip kişiler için uygundur, bilimsel araştırma enstitüler ve üniversitelerde ilgili anabilim dalları için öğretim referansı veya derslik kitabı olarak da kullanılabilir.

   Konu Başlıkları
   Yapay Zekâ Algoritmalarına Giriş
   Veri İşleme Algoritmaları ve Programlama
   Bilgisayarla Görü Algoritmaları ve Programlama
   Ses ve Konuşma Tanıma Algoritmaları ve Programlama
   Doğal Dil İşleme Algoritmaları ve Programlama
   Derin Örenme Algoritmaları ve Programlama
   Blok Zinciri Teknolojisi Algoritmaları ve Programlama

   Barkod: 9789750276989
   Yayın Tarihi: Nisan 2022
   Baskı Sayısı:  1
   Ebat: 16x24
   Sayfa Sayısı: 456
   Yayınevi: Seçkin Yayıncılık
   Kapak Türü: Karton Kapaklı
   Dili: Türkçe
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789750276989
   MarkaSeçkin Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789750276989

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.