• Tüm Kategoriler
  • Seçkin Yayınları Ceza Avukatının Başvuru Kitabı (Ersan Şen, Ali Kemal Yıldız)

   Fiyat:
   245,00 TL
   İndirimli Fiyat (%10,2) :
   220,00 TL
   Kazancınız 25,00 TL
   Havale / EFT:
   215,60 TL
   1
   Kargo Bedava
   Çalışmamızın uygulayıcılar bakımından işlevsel olması hedef alındığından, konuların teorik izahından ziyade, pratiğe dönük hareket edilmiş ve bir avukatın temsil ilişkisi çerçevesinde muhatap olabileceği tüm süreçlere ilişkin bilgilere kısaca yer verilmeye çalışılmıştır. Kitap bir başucu kitabı olma iddiası taşıdığı için, okuyucunun kitabın içinde aradığını hızlıca bulabileceği başlık sistematiğine ve bu başlıkların altında kısa sürede tüketilecek pratiklikte metinlere yer verilmiştir.

   İlk baskısı hızlı tükenen kitabımızın ikinci baskısında; bazı güncelleme, düzeltme ve değişikliklere yer verilmiştir. Böylece, kitabın adına ve içeriğine uygun dinamikliğinin ve güncelliğinin korunması hedefi gözetilmiştir.

   Hedeflerimiz arasında teorik ve pratik bilgileri birleştirmek suretiyle uygulamaya ve uygulamacılara yardımcı kaynak olabilecek bir eser ortaya koymak vardı. Bir öncü mahiyetinde işbu eseri hazırlama kararını verdik. Daha iyisi olabilir miydi diye sorarsak, daha iyiye ulaşma hedefi hiçbir zaman tükenmez.

   Yazarların ve katkı sağlayanların yüksek emeklerini ortaya koyduğu bu eserin; Ceza Hukuku, Ceza Muhakemesi Hukuku, Ceza İnfaz Hukuku ve İnsan Hak ve Hürriyetleri hususunda uygulamaya ve uygulamacılara yarar sağlayacağından şüphemiz bulunmamaktadır.

   Konu Başlıkları
   Temel Bilgiler
   Soruşturma
   Koruma Tedbirleri
   Kovuşturma
   Kanun Yolları
   Anayasa Mahkemesine Ve İnsan Hakları Avrupa Mahkemesine Bireysel Başvuru
   Cezaların İnfazı

   Barkod: 9789750277177
   Yayın Tarihi: Nisan 2022
   Baskı Sayısı:  2
   Ebat: 14x20
   Sayfa Sayısı: 824
   Yayınevi: Seçkin Yayıncılık
   Kapak Türü: Ciltli
   Dili: Türkçe
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789750277177
   MarkaSeçkin Yayınları
   Stok DurumuVar
   9789750277177

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.