• Tüm Kategoriler
  • Spor Yaralanmalarında Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Prensipleri

   Fiyat:
   189,00 TL
   Havale / EFT:
   185,22 TL
   Kargo Bedava
   Bugün 6. Baskısına ulaştığımız konuya özel bu kitabımız spor Fizyoterapisinin Türkiye'ye kazandırılmasından sonra spor fizyoterapistlerine bu konuyla ilgili lisans eğitiminde
   ilk tecrübeleri teorik ve pratik olarak kazandırabilecek ilk kitap olması nedeniyle fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında önemi oldukça büyüktür. 'Spor Fizyoterapistliği' alanında Türkiye'deki tecrübelerin yanı sıra dünyada konuya bakış açısını lisans düzeyindeki öğrencinin elinin altındaki en temel kaynak kitap olarak sunabiliriz.
   1997 yılında  Baskı ile başlayıp 6. Baskı olarak bugüne gelen "Spor Yaralanmalarında Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Prensipleri" üniversitelerin Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünde okuyan öğrencilere kaynak ders kitabı olarak sunulmuştur. Temel bir kitap olarak hazırlanan gerek teorik içeriği gerekse pratikteki uygulama kolaylıkları açısından spor ve sağlıkla uğraşan herkes için önerilmektedir.
   Türkiye'de bu anlamda bakıldığında konuya özgü Türkçe yazılmış kitabın eksikliği dikkati çekmektedir. Gerek terminoloji gerekse içerik açısından her zaman fizyoterapistler tarafından kullanılabileceği de düşünülerek temel bir kitap hazırlanmıştır. Bu kitabın çıkarılmasına destek veren ve gerek resimleri gerekse eleştirileri ile bize ışık tutan hastalarımız, öğrencilerimiz ve asistanlarımıza teşekkür  ederim.

   Kategori    : Fizik Tedavi-Rehabilitasyon , Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
   Yazar    :    Gül Baltacı, Nevin Ergun
   Sayfa Sayısı    :  362
   Baskı Tarihi    : 2018
   ISBN    :    9786056474132
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786056474132
   MarkaHipokrat Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786056474132

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.