• Tüm Kategoriler
  • Temel / Klinik Biyokimya - Hatice Paşaoğlu Hatice Paşaoğlu Pelikan Yayınevi

   Fiyat:
   165,00 TL
   İndirimli Fiyat (%21,8) :
   129,00 TL
   Kazancınız 36,00 TL
   Havale / EFT:
   126,42 TL
   ÖNSÖZ
   BİYOKİMYA sağlık ve hastalıkta canlıların kimyasal tepkimelerini inceleyen, diğer temel ve klinik bilim dallarıyla sıkı ilişkisi olan bir bilimdir. Biyokimyasal çalışmalar diğer bilim dallarına da birçok konuda öncülük etmekte, hastalıkların Biyokimyasal temellerinin anlaşılması, tedavi için de yeni ufuklar açmaktadır.
   Kitabımız İnsan biyokimyasının temel / klinik konuları hakkında bilgi edinilebilecek şekilde tasarlanmıştır.
   Kitabımıza emek veren hocaların büyük çoğunluğu, danışmanı olduğum öğrencilerim, birlikte çalışmalar/yayınlar yaptığım, jürilerinde bulunduğum, aynı yerde çalıştığım, bir şekilde yolumuzun kesiştiği meslektaşlarım. Bazıları da meslektaşlarımın benzer şekilde önerdikleri hocalar.
   Tıp, Eczacılık, Diş Hekimliği, Veteriner Hekimliği Fakülteleri, sağlık alanında eğitim alan tüm öğrencilerin Biyokimya konularını Türkçe okuyup öğrenebilecekleri bir kitap düşündük. Ayrıca bu alana yönelmek isteyen Fen Fakülteleri Biyoloji, Kimya Bölümlerinin yanısıra, diğer ilgili bölümlerde okuyan öğrencilerimize de ışık tutacağını düşünüyoruz. Lisans, yüksek lisans eğitiminin yanı sıra kitabımız doktora, doçentlik çalışması yapan genç araştırmacılarımız ve TUS, DUS sınavları için de kaynak olacaktır.
   Stok Kodu
   9786059029810
   Boyut
   19x27 cm
   Sayfa Sayısı
   884
   Basım Yeri
   Ankara
   Kapak Türü
   Kapak Ciltli
   Dili
   Türkçe
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059029810
   MarkaPelikan Yayınları
   Stok DurumuVar
   9786059029810

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.