Temel Odyoloji Soru Kitabı

  Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

  Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

  Ülkemizde Odyoloji bilim alanının temel ve kapsamlı ilk kitabı olarak yayınlananTEMEL ODYOLOJİ, 43 bölümlük içeriği ile Odyoloji alanında eğitim alan ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ve ilgili meslek mensupları için önemli bir kaynak niteliğindedir.

  Önsözde de belirtildiği gibi, kitapta yer alan bölümlerin her biri ayrı bir kitap oluşturacak kadar zengin bir bilimsel içeriğe sahiptir. 
  İşitme, konuşma ve denge gibi insan beyninin en üst düzey fonksiyonlarının anatomik, fizyolojik, nöro-fizyolojik, patolojik özellikleri, muayene ve tedavi/terapi teknikleri ve uygulamalarının ayrıntıları ile ele alındığı TEMEL ODYOLOJİ kitabının kullanılmaya başlanmasından sonra, öğrenmeyi kolaylaştırıcı ve pekiştirici bir kaynak ile desteklenmesi kullanıcılar için son derece yararlı bir katkı olacaktır. Bu amaç doğrultusunda kitabın konu başlıkları esas alınarak, içerisinde seçenekli 1000’den fazla soru, açıklamalı cevap ve çözümün yer aldığı Sağlık Bilimleri Sınavlara Hazırlık Kitapları kapsamında TEMEL ODYOLOJİ AÇIKLAMALI SORU KİTABI hazırlanmıştır. BU KİTAP EĞİTİM BOYUNCA BAŞARINIZI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARACAKTIR

  Kitap içerisinde yer alan sorular ve açıklamalı çözümler yoluyla konuların daha iyi kavranması ve bilgilerin pekiştirilmesi hedeflenmektedir. Kitap, öğrenim sürecinde ve sınav öncesi hazırlıklarda bilgilerin çok kolay ve çabuk öğrenilebildiği bir kaynak ve rehberdir.

  1000’den fazla çoktan seçmeli soru ve açıklamalı cevapları
  Odyoloji alanındaki temel konuların tamamı
  Çalışmalarınızda verimi arttıran soru içeriği
  Tekrar ve hatırlamayı kolaylaştırıcı soru tipleri
   
  Editörler: Prof. Dr. Erol Belgin, Doç. Dr. A. Sanem ŞAHLI
  ISBN: 9789752776098
  Stok Kodu9789752776098
  Boyut 16x24 cm
  Sayfa Sayısı 272 
  Basım Yeri Ankara
  Basım Tarihi  2016


   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9789752776098
  MarkaGüneş Tıp
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  9789752776098

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.