• Tüm Kategoriler
  • Tercih Akademi Yayınları 39 Derste Almanca Gramer Ertan Aşkıner

   Fiyat:
   95,00 TL
   İndirimli Fiyat (%40) :
   57,00 TL
   Kazancınız 38,00 TL
   Havale / EFT:
   55,86 TL
   Sınırlı Sayıda
   Almanca bugün yüz milyonun üzerinde insanın kullandığı bir dildir. Avrupa Kıtası'nın en çok konuşulan dili konumundadır. Dünyada ikincil öneme sahip olan Almanca dili ana dilimiz Türkçe gibi çok zengin bir dildir. Dünyada yayımlanan kitapların % 20'lik bir kısmı da Almanca'dır.
    
   Almanca neden önemlidir? Almanca; Almanya ve Avusturya'nın ana dilidir. İsviçre'de yaşayan halkın % 70'inin ana dili Almanca'dır. Almanya; Avrupa'nın en güçlü, en ileri ve lider ülkesidir. Dünyada 3. büyük ekonomik güce sahip olan Almanya, 2006 yılının dünyaya en çok mal ihraç eden önemli bir ileri endüstri ülkesidir. Biim, teknoloji, sanayi, eğitim, kültür ve sanat, felsefe ve spor alanında da gelişmiş ülkeler arasında önemli bir yere sahiptir. Dünyada en iyi mesleki teknik ve mühendislik eğitimi Almanya'da verilmektedir. Ayrıca araştırma ve geliştirme alanında da dünyanın sayılı ülkelerinden ilk sekizin içinde yer almaktadır.
    
   Almanya ile ülkemiz arasında her alanda sıkı bir işbirliği vardır ve giderek büyümektedir. Bu ülke ile bağımız orada yaşayan üç milyon vatandaşımızın sayesinde daha da güçlenmektedir. Ekonomi alanında ülkemizin en çok tercih ettiği ülke Almanya'dır.
   Teknik Özellikler
   Sayfa Sayısı:565
   Boyut:16x24
   Kapak Türü:Karton Kapak
   Kargoya Veriliş Süresi:1-3 İş Gününde
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059085984
   MarkaTercih Akademi
   Stok DurumuVar
   9786059085984

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.