Tercih Kitabevi Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi İhtisaslaşma ve Kurum İçi Yükselme Sınavlarına Hazırlık Kitabı 2021 ( 2 Kitap-Konu+Soru) Yavuz Çetin Güneş

  Genişletilmiş ve Güncellenmiş 2.baskısı Ağustos 2021
  Bu çalışma Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde görev yapmakta olan personelin; Astsubaylığa yükselme, Meslek içerisinde ihtisaslaşma ve sözleşmeli subaylıktan muvazzaf subaylığa geçiş sınavlarına yönelik yardımcı kaynak olarak hazırlanmıştır.

  Bu kaynakta hazırlık çalışması yapılırken 15 Mayıs 2020 tarihine kadar mevcut olan güncellemeler yer almaktadır. Bu tarihten sonra meydana gelen kanun değişikliklerini kapsamamaktadır. Kaynak içerisinde ilk kitapta yer alan öğreten sorular kullanılmıştır. Öğreten sorular denilmesinde ki amaç sizlere yeni baştan sanki kanun okuyormuşçasına öğretmeye yönelik bilgi içermesi sebebiyledir. Ayrıca Türkçe paragraf sorularında inkılap tarihine ve güncel bilgilere dair kısmen bilgiler vermeye çalıştık. İleriki zamanda çıkarmayı planladığımız 3. Kitabımızda Türkçe sorularının büyük bir kısmını inkılâp tarihi üzerinden anlatarak sınavda daha başarılı olmanız sağlanacaktır.

  Yavuz Çetin GÜNEŞ

  1.Jandarma Konu Kitabı 2021
  2.Jandarma Soru Kitabı 2021

   
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786058199316
  MarkaTercih Kitabevi Yayıncılık
  Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  9786058199316

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.