Tercih Kitabevi Yayıncılık İşe İade Davaları Uğur Ocak-Selma Betin

  Fiyat:
  1.450,00 TL
  İndirimli Fiyat (%10,7) :
  1.295,00 TL
  Kazancınız 155,00 TL
  Havale / EFT:
  1.269,10 TL
  İşe İade Davaları Uğur Ocak-Selma Betin

  Bilindiği üzere işe iade davaları sonucunda verilen kararlara karşı temyiz kanun yolu kapalı olup bölge adliye mahkemelerinde kesinleşmektedir. Bu çalışmanın hazırlanmasındaki amaç uygulama birliğinin sağlanmasına yöneliktir.

  Kanunun tanıdığı bir hak olan haklı ve geçerli fesih hali ortaya çıktığında, özellikle şekli şartlardan dolayı işverence yerinde uygulama yapılamadığında birçok davanın esasına dahi girilmeden işveren itirazlarının reddi yoluna gidilmektedir. Bu nedenle doğrudan fesih uygulaması yapan işyerleri, personel birimleri, gerek mali müşavir ve muhasebecilerin çalışmadan edinmeleri hatayı minimuma indirgeyecek ve feshin şekil eksikliği değil işin esası tartışma konusu yapılacaktır.

  Konular üzerinden içtihat sunmayı hedefleyen, akademik çalışma niteliğinde olmayan bu çalışma da alacak kitabımızın formatında hazırlanmıştır. İşe iade davaları ile ilgili yeni çalışmamızda Yargıtay onamasından geçmiş kararlar da seçilmiş, BAM kararları 3 satırlı onama formatıyla alanında bir ilk olmuştur.

  Faydalı olması dileklerimizle…
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786056403996
  MarkaYazarın Kendisi
  Stok DurumuVar
  9786056403996

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.