Thompson & Thompson Tıbbi Genetik

  Fiyat:
  780,00 TL
  Havale / EFT:
  764,40 TL
  Genetikteki en yeni değişiklikleri yansıtacak biçimde güncellenen Thompson & Thompson Tıbbi Genetik hızlı bir evrimden geçen bu büyüleyici alandaki en beğenilen kaynak kitaptır.
  Herhangi bir tıp veya genetik öğrencisi, genetik veya genomikte çalışma yapan lisansüstü öğrencisi, klinik tıbbın herhangi bir alanındaki asistan veya uzman, hemşirelik veya fizik tedavi gibi tıpla ilgili konularda çalışan kişinin bu kitabı, insan sağlığı ve hastalıkları konusunda gerekli insan genetiği veya genomiğinin temellerinin sunulduğu yorucu olmayan güncel tek kaynaktır.
  İnsan genetiğinin klasik ilkeleri ile modern moleküler genetiği bütünleştiren bu basımda, geniş bir genetik hastalık grubunu anlamaya yardımcı çeşitli öğrenme araçları kullanılmıştır.
  Thompson & Thompson Tıbbi Genetik Kitabını Diğer Kitaplardan Ayıran Mükemmel Özellikler:
  Güncellenmiş grafikler, renklendirilmiş metin, gösterimler, çizimler ve genetik hastalıkların klinik fotoğrafları ile ilgi duyarak öğrenin.
  Genetikteki en güncel akımları yakından izleyebilmek için, alandaki ulaşılabilir en son içeriği inceleyin.
  Hastalık kalıtımı, patogenez, tanı, yaklaşım ve danışma genel ilkelerini sergileyen ve pekiştiren ikişer sayfalık klinik vaka çalışması bölümüavantajlarından yararlanın.
  Eleştirel düşünme becerilerinizi geliştirin ve bilgiyi daha iyi hatırlayın. Her bir bölüm gözden geçirilen konuyla ilgili ve yanıtları kitabın arka kısmında verilen hızlı genetik "sorular” ile biter.

  Kategori    :    Öğrenci Kitapları , Biyoloji-Genetik
  Yazar    :    Huntington F. Willard , Roderick R. Mcinnes , Robert L. Nussbaum
  Çeviri Editörü    :    Prof. Dr. Mehmet Alikaşifoğlu
  Sayfa Sayısı    :    558
  Baskı Tarihi    :    2019
  Ebat    :    19,5 x 27,5 cm
  Kağıt    :    1.Hamur-Renkli
  ISBN    :    9789752777705
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9789752777705
  MarkaGüneş Tıp
  Stok DurumuVar
  9789752777705

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.