• Tüm Kategoriler
  • Ultrasonda Ölçümler Taylan Kara

   Fiyat:
   135,00 TL
   Havale / EFT:
   132,30 TL

   Ultrasonda anahtar parametrelerin ölçümü ve yorumlanması normal anatominin patolojiden ayırt edilmesinde büyük önem taşır. Ultrasonda Ölçümler, radyoloji asistanlarının ve ultrasonografi uygulayıcılarının bu ölçümleri anlamasını sağlayabileceği gibi, radyologlar tarafından klinik pratikte değerli bir referans olarak kullanılabilir.

   Kitap boyunca referans kolaylığı sağlaması için aynı format kullanılmış olup kitapta hasta hazırlığı ve pozisyonlandırılması, kullanılacak prob ve yöntem, ortaya çıkan ultrason görüntüleri ve bu görüntülerden elde edilecek ölçümler hakkında kullanışlı bilgiler yer almaktadır.
   Günlük pratikte sık kullanım için tasarlanmış olan bu kitapta, anahtar ölçümler ve temel açıklayıcı metinler eşliğinde sunulan 150’nin üzerinde yüksek kalitede ultrason görüntüsü bulunmaktadır. Normal varyasyonların yanı sıra, gelişim sırasında ve hastalık sürecinde değişiklik gösterebilecek özelliklerin dağılım aralıkları sunulmaktadır.

   Bu yeni basımda ultrasonla ilgili gelişmeler de yer almaktadır. Uygun yerlerde, güncellenmiş ultrason ölçümleri metne dahil edilmiş ve ileri okumaya yardımcı olması için anahtar referanslar sunulmuştur.

   Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi
   ISBN: 9786059615235
   Sayfa Sayısı: 430
   Editör(ler): Paul S. Sidhu, Keshthra Satchithananda, Wui K. Chong
   Çeviri Editörü: Dr. Taylan Kara
   Dil: Türkçe
   Basım Yılı: 2018
   Baskı Sayısı: 1. Baskı
   Ebat: 12x21 cm
   Kapak / Cilt: Karton Kapak
   Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786059615235
   MarkaDünya Kitabevi
   Stok DurumuVar
   9786059615235

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.