Uygulamalı Patofizyolojinin Esasları

  Fiyat:
  540,00 TL
  Havale / EFT:
  529,20 TL

  Patofizyoloji, hastalık ya da  yaralanmanın neden olduğu veya ilişkilendirildiği fizyolojik süreçlerdeki işlev bozukluğu sonucunda bedenin ve sistemlerinin nasıl çalıştığını gösteren temel bilim alanıdır. Bu nedenle sağlık eğitimi alan öğrencilerin patofizyoloji bilgisi, hastalık durumlarında işlev bozukluklarını tanıma, tedavi planlarını anlama, uygulama ve geliştirmesine yardımcı olur.

  Orijinal olarak Muralitharan Nail, lan Peate ve Anthony Wheeldon tarafından yazılmış, temel fizyopatolojik bilgilerin resimler, sorular ve vaka çalışmaları ile sunulduğu ''Uygulamalı Patofizyolojinin Esasları'', sağlık eğitimi alan tüm öğrencilere hitap eden yararlı bir kaynaktır. Kitap ingilizceden Türkçe'ye çevrilirken konuların ve kavramların anlaşılabilir olmasına dikkat edilmiş ve konu ile ilişkili literatürde yaygın olarak yer alan terimlerin kullanılmasına özen gösterilmiştir. 

  Kitabın sağlık eğitimi alan tüm öğrencilere yararlı olmasını diliyor, kitabın Türkçe'ye çevrilmesine katkı sağlayan akademisyen bilim insanlarına ve İstanbul Tıp Kitabevi'nin emeği geçen tüm çalışan elemanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Editör :  Meryem Yılmaz, Züleyha Seki
  Baskı Yılı :2018
  Sayfa Sayısı : 612

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786059528528
  Markaİstanbul Tıp
  Stok DurumuVar
  9786059528528

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.