• Tüm Kategoriler
  • Ventilasyon Akıl Notları

   Fiyat:
   140,00 TL
   Havale / EFT:
   137,20 TL
   Ventilasyon Akıl Notları 2016 Baskı YENİ !
   Güncel referans kaynakları incelenerek yazılmış bu el kitabında, fizyolojik ve mekanik solunumun temelleri, görüntüleme yöntemleri, günümüzde sıkça kullanılan ventilasyon modları, bazı önemli patolojilerdeki ventilasyonun özellikleri ve belki de ileride mekanik ventilasyonun yerini alabilecek ekstrakorporeal yaşam destekleri özetlenmiştir.
   Özellikleri:

   Yoğun Bakım Kaynak Özetleri
   Pratikte Gerekli Referans Değerler
   Algoritma, Tablo ve Şemalarla Sunum
   Uluslararası Tanı ve Tedavi Kılavuzları
    Bilinmesi Gereken Önemli Ayrıntılar
   Uyarılar, Önlemler ve Nokta Bilgiler
   Önsöz: Mekanik Ventilasyon; hayat için elzem olan “soluk alıp verme” işinin yerini almış yapay sistemlerdir. Kullanılmaya başlandığı ilk günlerden bugüne teknolojideki gelişmelerle birlikte ciddi değişiklikler geçirmiştir. Günümüzde de bu değişim hızla devam etmektedir.  Güncel referans kaynakları inceleyerek Türkçe yazdığımız bu el kitabında, fizyolojik ve mekanik solunumun temelleri, görüntüleme yöntemleri, günümüzde sıkça kullanılan ventilasyon modları, bazı önemli patolojilerdeki ventilasyonun özellikleri ve belki de ileride mekanik ventilasyonun yerini alabilecek ekstrakorporeal yaşam destekleri özetlenmiştir. Türkçe yazılmış bu özet kaynağı anestezi, dahiliye ve cerrahi kökenli yoğun bakım doktorlarına, hemşirelerine ve fizyoterapistlere kazandırmış olmaktan mutluluk duyuyorum. 
   Bölümlerin yazılmasında emeği geçen meslektaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.
   Dizim ve basım aşamasında deneyimlerini profesyonelce aktaran ve uygulayan Güneş Tıp Kitabevleri ve çalışanlarına gönülden teşekkürler.

   Editör    :    Doç. Dr. Seyhan YAĞAR
   Sayfa Sayısı    :    286
   Baskı Tarihi    :    2017
   Ebat    :    12 x 21 cm
   Kağıt    :    1.Hamur-Renkli
   ISBN    :    9789752776524
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752776524
   MarkaGüneş Tıp
   Stok DurumuVar
   9789752776524

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.