• Tüm Kategoriler
  • Veteriner Ekokardiyografi

   Fiyat:
   120,00 TL
   Havale / EFT:
   117,60 TL
   Veteriner Ekokardiyografi 2017 Baskı
   Bu alanda yazılmış en güncel ve pratik kaynaktır.
   Ekokardiyografi konusunda çalışan ve çalışacak tüm veteriner hekimler ve bilim insanları için bilgi verici ve ilgi uyandırıcı şekilde okuyucu dostu formatta kaleme alınmıştır.
   Kitap içeriği zaten karışık olan konunun kolay anlaşılmasına yardımcı olacak şekilde planlanmıştır.
   Birinci bölümde; kalp anatomisi, fizyolojisi, problar, muayene amacıyla kullanılan pencereler ve kesitler, hastanın muayeneye hazırlanması ve temel ultrason fiziği açıklanmıştır.
   Kitabın ikinci bölümünde ise kalp hastalıkları doğmasal ve edinsel olarak ikiye ayrıldıktan sonra bu hastalıklar hakkında kısa klinik bilgiler ve ekokardiyografik bulguları resimlerle desteklenerek anlatılmıştır. Burada veteriner pratikte sıklıkla karşılaştığımız hastalıklara öncelik verilmiştir.
   Ekokardiyografik teknikler gelişen teknoloji ile her geçen gün hızla ilerlemekte, kalp hastalıkları ile ilgili bilimsel gelişmeler de aynı hızla artmaktadır. Günümüzde geçerli olan "yaşam boyu öğrenme” kuralı geçerliliğini devam ettirmektedir.
   Pek çok alanda olduğu gibi veteriner ekokardiyografi alanındaki gelişmeler, teknolojik olanakların ilk olarak kullanıldığı insan hekimliğindeki bilimsel araştırmaları izlemektedir. Kitap sonunda verilen listesi bu yüzden hem insan hem de veteriner hekimliği alanında çalışan değerli bilim insanlarının yazdığı bilimsel kaynakları içermektedir.

   Editör    :    Prof. Dr. Murat KİBAR
   Sayfa Sayısı    :    88
   Baskı Tarihi    :    2017
   Ebat    :    19,5 x 27,5 cm
   Kağıt    :    Kuşe-Renkli
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9789752776715
   MarkaGüneş Tıp
   Stok DurumuVar
   9789752776715

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.