Washington Manual Tıbbi Tedavi El Kitabı

  Fiyat:
  960,00 TL
  Havale / EFT:
  940,80 TL
  Amazon ve tüm satış sitelerinde, dahili bilimlerde en çok satanlar içinde 1. Sırada yer alan sıra dışı eser şimdi Türkçe. Tüm tıbbi otoritelerin dahiliye alanında ilk sırada referans gösterdiği pratik kaynak.

   75 yılı aşkın bir süredir Washington Tıbbi Terapötik El Kitabı, 36. Baskı, günümüzün tıbbi teknoloji ve terapötiklerdeki hızla değişen ilerlemeleri yansıtan pratik, en güncel içeriği sunmaktadır.

  Kullanışlı, taşınabilir bir kaynakta, hızlı başvuru ve referans için tüm tıp alanlarını ve temel alt uzmanlık alanlarıyla ilgili en güncel bilgiyi eksiksiz bir şekilde bulacaksınız.

  Uzman, asistan ve öğrencilerin, Dünya genelinde sahada ve fakültelerde, dahili tıpta günlük klinik uygulama için bu en çok satan kaynağı ellerinden neden düşürmediklerine şahit olacaksınız.

  Özellikleri:
  Hasta sonuçlarını iyileştiren yeni tedavi de dahil olmak üzere, sık karşılaşılan tıbbi durumların tanı ve tedavisine kısa, güncel ve kanıta dayalı yaklaşımlar sunar.
  Mükemmel formatta oluşturulan güncel içeriği, takip edilmesi kolay yönergeler, tablolar, diyagramlar, algoritmalar, dozaj ve tedavi bilgilerini içeren kısa ve pratik bir formatta sunar.
  Uzmanların, asistanların, tıp öğrencilerin ve diğer uygulayıcıların karşılaştığı durumlara pratik ve net çözümler sunar.

  Çeviri Editörü    :    Prof.Dr. Aydın Tunçkale
  Sayfa Sayısı    :    1072
  Baskı Tarihi    :    2020
  Ebat    :    12 x 21 cm
  Kağıt    :    1. Hamur - Renkli
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9789752778283
  MarkaGüneş Tıp
  Stok DurumuVar
  9789752778283

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.