Williams Jinekoloji

  Fiyat:
  2.565,00 TL
  İndirimli Fiyat (%20,1) :
  2.050,00 TL
  Kazancınız 515,00 TL
  Havale / EFT:
  2.029,50 TL
  Anlaşılır Hızlı Bir Referans Kılavuzu ile Tam Renkli Cerrahi Atlası Güzelce Resimlendirilmiş Bir Baskıda Birleştiren Tek Jinekoloji Kitabı

  Williams Jinekoloji benign genel jinekoloji, reprodüktif endokrinoloji, infertilite ve menopoz, kadının pelvik hastalıkları ve rekontrüktif cerrahi ile jinekolojik onkoloji de dahil olmak üzere jinekolojik sağlık hizmeti ile hastalık yönetimini tüm kapsamıyla sunmaktadır. Cerrahi yönetim kısımları, Jinekolojik Cerrahinin Özellikleri ve Benign Jinekolojik Durumların Cerrahisi, Minimal İnvaziv Cerrahi, Kadın pelvik Rekontrüksiyon Cerrahileri ile Jinekolojik Malignitelerde Kullanılan Cerrahiler’i kapsayan Jinekolojik Cerrahi Atlası’nı içermektedir.

  Williams Jinekoloji, Üçüncü Baskı hem cerrahi atlas hem de tıbbi referans kısımlarında güzelce resmedilmiş yüzlerce orijinal çizim içermektedir. Her bölüm tanı ve tedaviye tutarlı bir yaklaşım için pratik bir şablonu izlemektedir. Tedavi algoritmaları, ayırıcı tanı kutucukları ve diğer bileşenlerin yaygın olarak kullanılmasıyla, bu kitap seçkin bir hızlı referans kitabıdır.

  ÖZELLİKLER
  • İki kaynak bir arada: Tam renkli tıbbı metin ve cerrahi atlas genel jinekoloji, reprodüktif endokrinoloji ve infertilite, Ürojinekoloji ve jinekolojik onkoloji de dahil olmak üzere jinekolojik hastalıkların tüm spektrumunu incelemektedir.
  • Jinekolojik cerrahi için resimli atlas cerrahi teknikleri gösteren 450’den fazla tam renkli şekil içermektedir.

  Williams Jinekoloji
  Yayım Tarihi 2021
  Çeviri EditörüDr. Gökhan Yıldırım , Dr. Gonca Yetkin Yıldırım , Dr. İbrahim Polat ,
  YazarHoffman, Schorge, Schaffer, halvorson, bradshaw, cunningham
  YayıneviNobel Tıp Kitabevleri
  ISBN 9786053354499
  Cilt / Sayfa Sayısı1 Cilt / 1398 Sayfa
  Baskı Sayısı3
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786053354499
  MarkaNobel Tıp
  Stok DurumuVar
  9786053354499

  Ürün Etiketleri

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.