Woelfel Dental Anatomi

  Fiyat:
  1.350,00 TL
  Havale / EFT:
  1.323,00 TL

  Woelfel Dental Anatomi 9. Baskı
  Bu dünyaca ünlü çok satan kitapla diş hekimliği ile ilgili sınavlarda ve gelecek kariyerinizde başarıyı yakalayın. Diş anatomisi eğitiminde referans gösterilen kitap…

  Kolay anlaşılır açıklamalar, üç-bölümden oluşan özgün ve tüm sınavlara uyumlu içerik ve interaktif alıştırmalarıyla bu kullanışlı ders kitabı, dişlerin birbirleriyle ilişkisini anlamanıza ve edindiğiniz bilginizi hasta değerlendirme ve tedavisinde ve de eğitimde kullanmanıza olanak sağlayacaktır.
  Temel Özellikler:
  • Diş anatomisine karşılaştırmalı özgün bir yaklaşım ile her bir diş sınıfının taşıdığı benzerlik ve farklılıkları anlamaya yardımcı.
  • Paranazal sinüsler ve dental anomaliler gibi diş hekimliği alanındaki sınavlara yönelik güncel içeriğe sahip özel konu başlıkları. 
  • Göz alıcı renkli çizimler ve tasarım programı kullanılarak oluşturulmuş diş tanımlamaları için özel "kırmızı nokta” işaretleme yöntemi, dişin özelliklerini ve karakteristiğini açıklamaya yardımcı fotoğraflar, tasvirler ve çizimler.
  • Çekilmiş dişlerin veya diş modellerinin incelenmesi veya tek başına veya karşılıklı yapmaya uygun özel sınav uygulamaları gibi interaktif alıştırmalar, eleştirel düşünme ve sınav tipinde sorular.
  • Diş anatomisini tanımlama pratiği kazandıran Çevrimiçi Diş Tanımlama Etiket Alıştırmaları (sınıf, yüzeyel büyüklük, ark, tip ve evrensel numaralandırma)
  • Üstün dijital görüntü kalitesindeki HD resimler.
  • Okuyucu dostu formatta yazılmış metin.

  Yazar    :    Rickne C. Schied
  Çeviri Editörü    :    Prof. Dr. Hüseyin Avni Balcıoğlu
  Sayfa Sayısı    :    550
  Baskı Tarihi    :    2019
  Ebat    :    19,5 x 27,5 cm
  Kağıt    :    Kuşe-Renkli

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9789752777361
  MarkaGüneş Tıp
  Stok DurumuVar
  9789752777361

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.