• Tüm Kategoriler
  • Yakın Eğitim Duayen Hakim Adli Yargı Hakimlik 5 Deneme

   Duayen Hakim Adli Yargı Hakimlik 5 Deneme Tamamı Çözümlü Yakın Eğitim Yayınları 2021

   Hakimlik sınavlarında başarılı olmanın ilkeleri bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ve ilk yapılması gereken sınav konularının iyi bir şekilde çalışılmasıdırİkinci olarak konu çalışması yapılırken her dersle ilgili konuyu tam olarak pekiştirmek ve sınav sistemine hazır olmak için bolca test sorusu çözmek gerekmektedir.
   Konu anlatım ve soru çözümünden sonra sınav atmosferine, heyecanına hazır olmak, bilgilerini ölçmek, sınav sistemini tanımak, eksiklerini görüp tamamlamak adına deneme çözmek önemlidir. Keza denemelerin birinci önceliği de telafisi olmayan sınav öncesi adayı defalarca sınayarak yapılabilecek hataları minimum seviyeye düşürerek sınav tecrübesi kazandırmak olmalıdır.
   Tüm bu perspektifler doğrultusunda tamamen sınav formatında, sınav müfredatının tamamını kapsayacak şekilde ve en önemlisi müfredatın dışına çıkmayacak şekilde DUAYEN HAKİM 5 ADLİ HAKİMLİK Denemeleri hazırlanmıştır. Disiplinler arası çalışmaların tümüne temel teşkil eden hak ve hukuk olgularının, güncel gelişmelerden hareketle sınav sistematiğine dökülmesinin bir ifadesi olan elinizdeki “DUAYEN HAKİM 5 Adli Hâkimlik Denemeler” kitabı, bu uzun maratonda alın teri döken tüm arkadaşlarımızın sıkıntılarını ve heyecanını paylaşmak amacıyla uzun bir hazırlık döneminin ardından tamamlanmış ve siz değerli okuyucularımızla buluşmuştur.
    
   DUAYEN HAKİM 5 ADLİ HAKİMLİK Denemeleri hazırlanırken son 20 yılın sınav sorularının konu dağılımları incelenmiş ve güncel olması gerekliliğinden hareketle sınava yakın zaman diliminde hazırlanmasına azami dikkat edilmiştir. Geçmiş dönemdeki sınav sistematiğinin derinlemesine araştırılması ve güncel mevzuat değişikliklerinin yansıtılması ışığında hazırlanan kitabımız, tüm İdari Hâkimlik müfredatında yer alan konuların ağırlıklı dağılımları ve soruların kapsadığı konulardaki eğilimler dikkate alınarak dikkatli bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkarılmıştır.
    
   4. Yargı Paketi kapsamındaki tüm değişikler de uygulanmıştır. Yazım aşamasında devamlılık gösteren diğer mevzuat değişiklikleri noktasında tüm yenilikler kitabımıza eklenmiş ve hâkimlik formatına uygun olarak tasarlanmış özgün sorularla bu değişikliklerin pekiştirilmesine fırsat tanınmıştır. Eser, 2021 yılının Kasım ayı baskısıdır. 
    
   Yazım esnasında ve yazılanların tashihi süresince bizlere büyük destek veren sevgili arkadaşlarımıza, değerli hocalarımıza ve ekibimizi bu yolda motive eden siz değerli öğrencilerimize teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz.
    
   DUAYEN HAKİM 5 ADLİ HAKİMLİK Denemeler eserimiz ile mülakat sürecine kalmanızı umuyor, mutlu günlerde anılmak ve başarınızın bir parçası olmayı diliyoruz.

   YAKIN EĞİTİM AİLESİ

   Basım Yılı Kasım 2021
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu9786057393128
   MarkaYakın Eğitim Yayınları
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   9786057393128

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.